لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ تهران ۱۳:۵۱

وبلاگ رادیو فردا

رادیو فردا برای تکمیل کادر تحریریه خود در پراگ، از روزنامه‌نگاران واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و ارسال فرم درخواست کار، به لینک زیر مراجعه کنید:

استخدام محلی از افراد مقیم اتحادیه اروپا:

رادیوفردا بخشی از خانواده رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است؛ مجموعه‌ای که بیش از ۶۰۰ روزنامه‌نگار تمام وقت، ۷۵۰ خبرنگار آزاد، و ۱۸ دفتر محلی یکی از جامع‌ترین مأموریت‌های خبری را در سراسر جهان ارائه می‌دهد.

برخی از کاربران در هفته‌های اخیر با مشکلاتی در مورد دسترسی به رادیو فردا و دیگر وب‌سایت‌ها از طریق سایفون مواجه بوده‌اند و این موضوع را به رادیو فردا اطلاع داده‌اند.

اگر شما هم مشکلاتی از این دست را در استفاده از سایفون تجربه کرده‌اید، برای رفع این مشکلات موارد زیر را در نظر بگیرید:

۱. حتماً از آخرین نسخه سایفون استفاده کنید و اگر نسخه‌های قدیمی‌تر سایفون را بر دستگاه‌های خود دارید، برای دریافت نسخه جدید سایفون ۳ از یکی از این دو طریق اقدام کنید:

الف: از طریق وب‌سایت سایفون

به صفحه فارسی این برنامه در وب‌سایت سایفون بروید و تازه‌ترین نسخه از این برنامه را روی کامپیوتر خود ذخیره و نصب کنید.

ب: دریافت از طریق ایمیل

یک ایمیل خالی به آدرس farda@psiphon3.com ارسال کنید تا این نسخه از برنامه برای شما ارسال شود.

سایفون هم‌اکنون اپلیکیشن‌هایی برای ویندوز، سیستم‌های اندرویدی و سیستم عامل iOS ویژه آیفون و آیپد دارد و کاربران آیفون و آیپد می‌توانند از مرورگر ویژه سایفون برای این گوشی‌ها نیز استفاده کنند.

علاوه بر این اپلیکیشن خبری جدید رادیوفردا، مجهز به سایفون است و در صورت استفاده از آن نیازی به نصب سایفون یا فیلترشکنی دیگر بر گوشی خود ندارید.

۲. برخی مواقع باید تا پنج دقیقه صبر کنید تا ارتباط سایفون با سرور برقرار شود.

۳. نظرات و پیشنهادات و تجربه خود در استفاده از سایفون را از طریق آدرس info@radiofarda.com یا از طریق آدرس farda@psiphon3.com با ما در میان بگذارید.

بیشتر

XS
SM
MD
LG