لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۷:۳۹

تظاهرات اعتراضی در ایران ادامه دارد


بگزارش خبرگزاری فرانسه، نیروهای امنیتی-انتظامی جمهوری اسلامی در تهران به حدود دویست تظاهرکننده که با پرتاب سنگ اعتراضشان را به نتیجه انتخابات روز جمعه گذشته ابراز می داشتند، گاز اشک آور شلیک کرده است.
خبرگزاری فرانسه از قول خبرنگار خود در تهران گزارش داده است که هواداران میرحسین موسوی، در این تظاهرات، شعار «مرگ بر دیکتاتور» سر میدهند.
بر پایه همین گزارش، تظاهرات امروز ( یکشنبه ) در مرکز پایتخت روی داده است.
این گزارش می افزاید: ماموران امنیتی با هجوم به داخل مغازه ها، تظاهرکنندگانی را که در آنها پناه گرفته بودند، بیرون کشیدند.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی در مناطقی که صحنه تظاهرات بوده است از جمله نواحی پیرامون ساختمان وزارت کشور، حضوری گسترده دارند.
اعتراضات به نتايج انتخابات رياست جمهورى در ایران شب گذشته ( شنبه ) نيز در نقاط مختلف تهران ادامه يافت و درگيریهاى متعددى میان تجمع كنندگان و نيروهاى انتظامى-امنیتی جمهوری اسلامی گزارش شد.
بر پایه گزارشهای رسیده، ماموران امنیتی كه شمارى از آن ها‌ سوار بر موتورسيكلت بودند، تظاهر كنندگان را زیر رگباری از مشت و لگد گرفتند.
از دانشگاه تهران نيز گزارش میشود که ماموران امنیتی جمهوری اسلامی براى پراکنده کردن تظاهركنندگان از گاز اشك‌آور استفاده كرده اند.
XS
SM
MD
LG