لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۵:۱۷

محمود احمدی نژاد ۱۴ مشاور خود را برکنار کرد


به گزارش خبرگزاری های ایران، محمود احمدی نژاد، در اقدامی ناگهانی ،14 مشاور خود را از کار برکنار کرد. اگر چه این برکناری ها به طور رسمی تایید یا تکذیب نشده، مهدی کلهر، مشاور رسانه ای دولت در گفت و گو با خبرگزاری مهر گفته است که روز شنبه حکم تقدیر و قدردانی از او و ۱۳ مشاور دیگر رییس جمهور ابلاغ شده است. اگر چه وی افزوده است که این تنها مربوط به سمت مشاوری است و او به فعالیت در فرهنگستان هنر ادامه خواهد داد.

وبسایت مشرق نیوز به نقل از برخی منابع نوشته است که با توجه به ناکارآمدی برخی مشاوران رئیس جمهوری می توان این اقدام را به عنوان وسیله ای برای سبک سازی ضروری در دولت قلمداد کرد.

اسامی افرادی که از سمت مشاور رییس جمهوری برکنار شده اند به این شرح است : مهدی کلهر(مشاور رسانه ای)، مجتبی رحماندوست(مشاور امور ایثارگران)، داود دانش جعفری(مشاور عالی در امور اقتصادی)، توکلی بینا(مشاور امور اصناف و بازرگانی)، اعتمادیان(مشاور امور اصناف و بازرگانی)، وزیری هامانه(مشاور امور نفت و گاز)، سوسن کشاورز(مشاور امور تعلیم و تربیت)، ستار وفایی، حاج علی اکبری(مشاور امور جوانان)، مهدی چمران(مشاور امور شوراها)، رویانیان، علی منتظری، علی اصغر زارعی(مشاور فرهنگی)، مهدی مصطفوی.

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG