لینک‌های قابلیت دسترسی

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ تهران ۰۵:۱۵

پوشش زنده نخستین نشست خبری دونالد ترامپ

نخستین نشست خبری دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری منتخب آمریکا با روزنامه‌نگاران در حال برگزاری است. مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست خبری در ادامه همین پوشش زنده، در حال بروز رسانی است.


۱۹:۵۲ ۲۲.۱۰.۱۳۹۵

دونالد ترامپ، نشست خبری خود را با انتقاد از عملکرد برخی از رسانه‌ها آغاز کرد که اخیرا خبرهای بی اساسی را در مورد وی منتشر کردند. وی از بسیاری از رسانه ها که در این مدت با او مهربان نبودند ولی این خبرها را منتشر نکردند قدردانی کرد. رئیس جمهور منتخب افزود «من احترام زیادی برای آزادی رسانه‌ها قائل هستم.»

۱۹:۵۳ ۲۲.۱۰.۱۳۹۵

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا از تصمیم شرکت خودروسازی فورد، مبنی بر انصراف از سرمایه‌گذاری در مکزیک و بازشگت به خاک آمریکا استقبال کرد و در عین حال ابراز امیدواری کرد تا دیگر خودروساز آمریکایی، جنرال موتورز نیز تصمیم‌هایی مشابه با فورد اتخاذ کند.

۱۹:۵۵ ۲۲.۱۰.۱۳۹۵

به گفته آقای ترامپ، روحیه تازه‌ای برای ایجاد مشاغل جدید در میان همکاران او وجود دارد. او خود را بهترین «کارآفرینی» نامید که تاکنون آفریده شده است.

۱۹:۵۷ ۲۲.۱۰.۱۳۹۵

دونالد ترامپ، بخشی از برنامه‌های خود را ترمیم وضعیت و رفاه کهنه سربازان اعلام کرد و ایجاد شغل برای آنها را از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های خود دانست.

بیشتر

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG