لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ تهران ۲۳:۵۰

مرکز اطلاع‌رسانی ناجا به وقوع حادثه «تروریستی» در فرودگاه اشاره کرد


مرکز اطلاع‌رسانی ناجا روز دوشنبه به وقوع یک حادثه «تروریستی» در فرودگاه که پیشتر اتفاق افتاده بود، اشاره کرد.

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در اطلاعیه‌ای گفته که با توجه به وظایفی که بعد از حادثه «تروریستی» در محدوده فرودگاه رخ داده، پلیس موظف به کنترل مدارک هویتی و شناسایی افراد تردد کننده است. در اطلاعیه نیروی انتظامی درباره این حادثه توضیح بیشتری داده نشده است.

این نخستین‌بار است که به حادثه «تروریستی» در فرودگاه اشاره می‌شود. شنبه سوم تیرماه صدای تیراندازی ممتد در سالن چهار فرودگاه مهرآباد سبب ترس و وحشت مسافران و کارکنان این فرودگاه شد. ساعاتی بعد مقام‌های امنیتی ایران اعلام کردند که این تیراندازی بخشی از یک مانور امنیتی برای مقابله با اقدام‌های تروریستی بوده است و یکی از ماموران حفاظت فرودگاه مهرآباد در جریان این مانور کشته شده است.

این اطلاعیه در توضیح شکسته شدن بینی یک پلیس توسط حمدالله کریمی، نماینده بیجار صادر شده است. به گفته ناجا در پی حادثه ای که تروریستی خوانده شده، تمهیدات امنیتی در محدوده فرودگاه افزایش یافته است و از همین رو صبح دوشنبه خودروی نماینده بیجار، در مسیر ویژه فرودگاه توسط پلیس راهور متوقف شده است. به‌نوشته اطلاعیه پلیس، این نماینده و همراهانش سپس اقدام به فحاشی و ضرب‌ و شتم پلیس کردند و بینی مامور پلیس در گیت فرودگاه توسط این نماینده مجلس شکسته شده است.

XS
SM
MD
LG