لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ تهران ۰۸:۰۴

هیجان در پراگ، امید‌ها در روسیه


هیجان طرفداران ایرانی فوتبال در روسیه، دو روز مانده به بازی‌های جام جهانی

هر چند تیم ملی فوتبال جمهوری چک، کشوری که بچه‌های رادیو فردا در آن زندگی‌ می‌کنند، به جام‌‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه راه نیافته، اما صعود تیم ملی فوتبال ایران به این مسابقات باعث شده تحریریه ما هم به شکلی جدی درگیر جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه باشد.

همکاران ما در روزهای منتهی به این رقابت‌ها با جدیت خاصی در حال پیش‌بینی و تبادل نظر درباره این مسابقات بوده‌اند و طبیعتاً بین آنها، با توجه به نگاهی که به مقوله فوتبال و جام جهانی دارند، تفاوت‌ها و اختلاف نظر‌هایی هم وجود دارد.

در میان ما هم آدم‌هایی هستند که با شور و حرارتی وصف‌ناپذیر درباره فوتبال صحبت می‌کنند و وقتی صحبت از بازی‌های تیم ملی کشورمان می‌شود، ضربان قلبشان بالا می‌رود. البته دوستانی هم داریم که علاقه‌ای به فوتبال ندارند و با تردید و نگرانی به این یک ماه فوتبالی پیش رو نگاه می‌کنند.

در این وبلاگ غیررسمی، سعی می‌کنیم، نظرات و دیدگاه‌های غیررسمی همکاران رادیو فردا را در مورد جام جهانی روسیه منتشر کنیم و خوشحال می‌شویم نظرات شما را هم در مورد این مطالب و نظرات داشته باشیم.

  • 16x9 Image

    رادیو فردا

    رادیوفردا بخش ایران رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی است که با بودجه کنگره آمریکا و زیر نظر سازمان رسانه‌های جهانی ایالات متحده فعالیت می‌کند. رادیوفردا در تلاش است اخبار و گزارش‌های دقيق و عينی و بی‌طرفانه را با هدف گردش آزاد اطلاعات در چارچوب اصول روزنامه‌نگاری حرفه‌ای به مخاطبان فارسی‌زبان ارائه کند.

XS
SM
MD
LG