لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ تهران ۱۴:۱۳

سربازان رهبر


سربازان رهبر
please wait

No media source currently available

0:00 0:56:00 0:00

فیلم مستند «سربازان رهبر» داستان مداحان ستایشگر آیت‌الله خامنه‌ای است. این مداحان نزدیک به هرم قدرت سیاسی، نوعی از برداشت مذهبی را ارائه می‌دهند که ادامه وجود پیامبر اسلام و ائمه معصومین، تنها «ولی‌فقیه» کنونی است. این مستند تلویزیونی را که ساخته وحید پوراستاد است، مشاهده کنید.

فیلم مستند سربازان رهبر داستان مداحان ستایشگر آیت‌الله خامنه‌ای است. این مداحان نزدیک به هرم قدرت سیاسی، نوعی از برداشت مذهبی را ارائه می‌دهند که ادامه وجود پیامبر اسلام و ائمه معصومین، تنها «ولی‌فقیه» کنونی است.
با گذشت چند سال از شروع رهبری آیت‌الله خامنه‌ای، فاصله او با گروهی از مداحان کمتر و کمتر شد و با حمایت‌هایی که از برخی آنان به عمل آمد؛ رفت و آمدهای برخی از مداحان به دفتر رهبر جمهوری اسلامی، بیشتر و پررنگ‌تر شد.
شبکه مداحان حکومتی مواضع‌شان را کاملاً با آیت‌الله خامنه‌ای تطیبق می‌دهند و به همراه نیروهای خود در هیات‌ها در نقش پیاده نظام وسربازانی انقلابی و خط مقدم، در مقابل هرگونه اندیشه متفاوت با رهبر می‌ایستند و با آن مقابله می‌کنند. آنان بعد از سرکوب زبانی و کلامی برخی شخصیت‌های سیاسی و منتقد حاکمیت، در نقشی جدید با نیروهای امنیتی برای سرکوب مردم معترض همراه شدند و ...
این مستند تلویزیونی را که ساخته وحید پوراستاد است، مشاهده کنید.
XS
SM
MD
LG