لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ تهران ۱۳:۲۵

روزنوشت‌های رهبری؛ پوشک شعار ماست!


طنزنوشته‌ای از جلال سعیدی

بین اعضای بیت بحث بود که آیا ما باید یک واکنشی چیزی به پیروزی این بایدن نشان بدهیم یا نه. آقای حجازی متنی نوشته بود که در آن، ما با محکوم کردن آمریکا و اذنابش به صورت کلی و با اشاره به جنایات آمریکا در ایران اسلامی و سیستم انتخاباتی فاسد متقلب این مثلاً کشور و به‌خصوص کشتن نورچشم سابق‌مان سردار سلیمانی، مشت محکم دیگری بر دهان آمریکا می‌زدیم.

از او پرسیدیم که خب این نامه تبریکش کجایش است؟ گفت این‌جا، و به زیر نامه اشاره کرد که در پاورقی بدون این‌که خدای‌نکرده بایدن پررو شود، یک کلمهٔ تبریک هم بدون هیچ پس و پیشی نوشته بود.

آقای محمدی گلپایگانی پیشنهاد داد ما به جای نامه به بایدن، به دختران آمریکایی نامه بنویسیم و از آن‌ها بخواهیم خودشان را از یوغ بندگی طاغوت آمریکایی نجات پیدا دهند و به دامن اسلام بپیوندند.

گفتیم حالا چرا به دختران آمریکایی؟ گفت طبق نظرسنجی‌هایی که صورت گرفت، تعداد آرای ما از هر دوی کاندیداها بین دختران سفید آمریکایی بالاتر بود ولی مراکز فاسد نظرسنجی اعلام نمی‌کردند.

گفتیم چند تُن چادری گیپور به‌خصوص از چادر مدل «ملائکه» که در آن دختر سفید آمریکایی با پوشیدنش شبیه ملائکه می‌شود و یک حس پرواز و عروج خوبی بهش می‌دهد را آماده کنند تا در موقعیت مناسب بفرستیم برای دختران آمریکایی.

چادر مدل ملائکه هدیه مخصوص رهبری برای دختران سفید آمریکایی
چادر مدل ملائکه هدیه مخصوص رهبری برای دختران سفید آمریکایی

به دکتر ولایتی گفتیم به ظریف پیغام بدهد یک‌وقت در سفر ونزوئلا مادر کسی را بغل نکند، چون اگر کرد، خودش باید در دیدار برگشت در تهران یک مادر مناسب را برای بغل شدن توسط آقای مادورو که قد بلندی هم دارد فراهم کند و ما در زمینه تأمین مادر و خواهر هیچ مسئولیتی نداریم.

سردار سلامی از سپاه تماس گرفت و گفت سپاه آماده است با یک حرکت زیبای ایذایی در خلیج فارس به جو مثبت ایجادشده در نتیجه انتخابات آمریکا گند بزند.

گفتیم یعنی دقیقاً می‌خواهید چه کار کنید؟ گفت دانشمندان جوان سپاهی دستگاهی اختراع کرده‌‌اند که از بندرعباس آن را روی ناو‌های آمریکایی وسط اقیانوس آرام کالیبره می‌کنیم و به فضل الهی نیرو‌های روی ناو همه یبوست می‌گیرند.

بسیار دستاورد بزرگی است، ولی گفتیم بهتر است تنظیمات دستگاه را برعکس کنند تا نیروهای دشمن برون‌روی بگیرند، چون روی دریا برون‌روی دردسرش بیشتر است. فعلاً هم دستور دادیم روی قایق‌های تندروشان چند آبگرمکن سوار کنند تا آمریکایی‌ها از دور فکر کنند موشک است و مکرو و مکرالله و ما خودمان خیر الماکرین.

این روحانی از پریشب تا حالا هی پیام می‌دهد که «من می‌خوام بروم مذاکره کنم» و ما طبق تاکتیکی که مهندسین فناوری بیت به ما یاد داده‌اند، پیغامش را سین نمی‌کنیم تا فعلاً سرکار باشد. در نهایت هم که دید جواب نمی‌دهیم، یک استیکر بچه فرستاد که بالایش نوشته بود «چِثافت مرض»، که ما هم با یک استیکر آن خانم بدحجاب که بالایش نوشته بود «نمی‌دانم، شاید حق با تو باشد» فعلاً سر کارش گذاشتیم.

بعد از کلی تفکر به بیت اعلام کردیم اصلاً چه معنی دارد ما به بایدن تبریک بگوییم؟ او باید به ما تبریک بگوید. هرچه باشد، ما ۳۱ سال است معظم‌له ایران اسلامی هستیم و تا زمانی که روح دوم خدا به خدا بپیوندد هم خواهیم بود. این یانکی‌ها در این سیستم مسخره‌ای که ساخته‌اند همه‌اش ۴ سال و فوقش ۸ سال رئیس‌جمهورند و تازه همه‌اش هم باید به این و آن جواب بدهند. اصلاً رهبری‌ای که آدم هی بخواهد جلوی یک مشت خبرنگار بنشیند و جواب پس بدهد و نگران باشد مردم بهش رأی ندهند و مردمش دستش را نبوسند که اصلاً حال نمی‌دهد.

تعدادی از دستاورد‌های شگفت‌انگیز نظام
تعدادی از دستاورد‌های شگفت‌انگیز نظام

خبر دادند که همه قبرهای بهشت زهرا را سه طبقه کرده‌اند و بحمدالله دیگر مشکلی از نظر تامین قبر برای مردم عزیز کشورمان وجود ندارد. متاسفانه این خدمات نظام اسلامی را کسی نمی‌بیند و کارگزاران نظام هم خوب روی این دستاورد‌ها مانور نمی‌دهند و رسانه‌های معاند هم که سیاه‌نمایی می‌کنند.

آقای حقانیان گزارش داد که بعضی از نیرو‌های حزب‌اللهی جمله قصار ما که فرموده بودیم «به گرانی پوشک باید رسیدگی شود» را خطاطی کرده‌اند و در ابعاد بزرگ روی دیوارهای سطح شهر زده‌اند و در کنارش هم عکس را زده‌اند. کار ارزنده‌ای است و خوب است که مردم بدانند ما چقدر روی این مسئله بچه‌آوری جدی هستیم و نظام اسلامی خود را تا چه اندازه به تأمین پوشک امت اسلام مقید می‌داند.

XS
SM
MD
LG