لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ تهران ۰۲:۰۵

دو گل تيموريان برای امیدواری بولتون به حضور اروپایی


آندرانيک تيموريان، هافبک تيم ملی فوتبال ايران

آندرانيک تيموريان، هافبک تيم ملی فوتبال ايران، با زدن دو گل تماشايی در نيمه دوم، باعث پيروزی سه بر يک تيم بولتون در زمين تيم ويگان در فوتبال انگليس شد.


تيموريان برای به ثمر رساندن گل نخست خود، پاس عالی و استادانه الحاجی ديوف را با ضربه بغل پا به ثمر رساند و گل دوم را با يک ضربه سر محکم به گل تبديل کرد.


اميل هسکی پس از يک سلسله بازی سازی کارساز، که شاهد ارسال توپ به عقب از سوی پل شارنر بود، از فاصله نزديک گل اول بازی را زد و به ويگان برتری داد . اما نيکولا آنلکا کار خوب ديوف را به گل تساوی بخش بدل کرد.


در نيمه دوم گل های آندرانيک تيموريان پيروزی را از آن بولتون کرد واميدواری های اين تيم برای حضور در فوتبال جام اروپايی را پر ر نگ تر کرد.


بولتون با پنج امتياز بيش تر از در مکان پنجم جدول جدول جای دارد.


در نيمه دوم گل های آندرانيک تيموريان پيروزی را از آن بولتون کرد واميدواری های اين تيم برای حضور در فوتبال جام اروپايی را پر ر نگ تر کرد.

شش تيم اول انگليس در دو جام قهرمانان اروپا و جام يوفا بازی خواهند کرد و تيم دره هفتمی بختی برای چنين حضور مهمی ندارد.


ويگان برای پيروزی خوب آغاز کرد و گل دقيقه ۳۱ ويگان با سزاواری به ميزبان برتری داد.


والنسيا از جناح چپ توپ تال بن حييم را گرفت و آن را به فولان، مهاجم ويگان، رساند، فولان با اثر گذاشتن روی توپ به پل شارنر فرصت داد تا توپ را به سوی دروازه بولتون ارسال کند و هسکی توپ باز گشته را از فاصله نزديک درون دروازه فرستاد.


سام آلاردايس، سرمربی تيم بولتون بی درنگ بن حييم را با ريکاردو گاردنر عوض کرد تا با فرارهای سريع والنسيا مقابله کند.


در يک همهمه در دهانه دروازه ويگان مت جکسن به خوبی راه شليک آنلکا را بست، اما وقتی توپ را ديوف به آرامی دو باره به داخل محوطه جريمه بازگرداند، آنلکا از نزديکترين فاصله ممکن روی توپ اثر گذاشت تا گل تساوی بولتون وارد دروازه شود.


پس از اين گل ديوف بختی عالی داشت تا به بولتون برتری دهد، اما وقتی فيلان، دروازه بان ويگان، شليک سنگين تيموران از ۲۰ متری را به طور ناقص دقع کرد، ديوف تنها توانست توپ را درست به سوی دروازه بان استراليايی بکوبد.


در نيمه دوم، بولتون در سايه ترکيبی از قدرت تمام کنندگی تيموريان با ضربه های پا و سر، فرصت يافت تا نمايش هميشه خوب تيم ويگان را بی حاصل کند.


يوسی ياسکلاينن يک توپ بلند برای ديوف فرستاد و او با مهار آسان توپ، آن را برای تيموريان ساخته و پرداخته کرد تا تيموريان با يک ضربه آرام توپ را از فيلان عبور داد.


بولتون برای زدن گل سوم پيش کشيد و ديويس از جناح راست توپ را


گل های آندرانيک تيموريان در دقيقه های ۶۸ و ۷۳ به ثمر رسيد.

برای تيموريان فرستاد تا بازيکن ايرانی باشگاه بولتون با ضربه پر قدرت سرش، توپ را از سد فيلان عبور دهد.


گل های آندرانيک تيموريان در دقيقه های ۶۸ و ۷۳ به ثمر رسيد.


دیگر بازی های لیگ برتر انگلیس


در سی و دومين روز مسابقه های فوتبال ليگ برتر انگليس، شکست منچستر يونايتد در خانه پورتسماوث با نتيجه دو بر يک و شکست آرسنال در زمين وست هام با نتيجه يک بر صفر، از حوادث مهم بود.


پيروزی يک بر صفر چلسی بر مهمانش، تاتنهام باعث شد تا اين تيم با ۷۵ امتياز به فاصله سه امتيازی منچستر يونايتد پيشتاز برسد.


تيم ليورپول با پيروزی دو بر يک در خانه اش بر تيم ريدينگ با ۶۰ امتياز همچنان به تنهايی سوم است . تيم های آرسنال ( ۵۵ امتياز)، بولتون(۵۳ امتياز) و اورتون (۵۰ امتياز) به ترتيب چهارم تا ششم هستند.


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG