لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۰:۵۲

خواننده اپرا الهام بخش وست هام می شود


تيم فوتبال وستهام از گاردار تور کورتس، خواننده اپرای ايسلندی خواسته است تا پيش از مسابقه اين تيم قعرجدولی ليگ برتر انگليس، الهام بخش وستهام شود.

تيم فوتبال وستهام از گاردار تور کورتس، خواننده اپرای ايسلندی خواسته است تا پيش از مسابقه اين تيم قعرجدولی ليگ برتر انگليس، الهام بخش وستهام شود.


اين مسابقه مهم و حساس با تيم چلسی، مدافع عنوان قهرمانی و تيم مدعی اين فصل سه جام انگليسی و اروپايی است.


به گزارش رويترز، کورتس به عنوان هموطن اگرت ماگنوسون، رييس ايسلندی تيم وستهام انگليس، روز چهارشنبه هجدهم آپريل پيش از بازی در اپتن پارک، ورزشگاه وستهام، سرود تيم چکشها ( لقب تيم وستهام يونايتد ) به نام «من برای هميشه حباب های روان هستم» را می خواند.


در بخش ديگری از برنامه، آقای کورتس «نسون دروما » را خواهد خواند که بخشی ار اپرای تورناندوت اثر جياکومو پوچينی است.


اپرای نسون دورما وقتی به فوتبال انگليس راه يافت که متن ايتاليايی آن با صدای لوچيانو پاواروتی، به عنوان موسيقی متن پوشش خبری جام جهانی ۱۹۹۰ در ايتاليا، توسط بی بی سی استفاده شد.


کورتس اولين باری است که از صدای خود برای به خروش آوردن تماشاگران فوتبال بهره می گيرد.


وست هام در رده ما قبل آخر جدول رده بندی « ليگ برتر » است و برای گريز از سقوط در فاصله پنج بازی تا پايان فصل، نياز به پر کردن پنج امتياز فاصله با تيم رده بالاترخود دارد

برايان لين، مدير برنامه های کورتس روز سه شنبه به خبرگزاری رويترز گفت که اين خواننده اپرا يک هواخواه به تمام معنی فوتبال است و خودش در انگليس زندگی می کند. اودر ادامه با اشاره به ايسلندی بودن مدير وستهام گفت که تصور می کند اين حرکت به نوعی نزديکترين چيز به سوی يک تيم فوتبال ايسلندی است.


وست هام در رده ما قبل آخر جدول رده بندی « ليگ برتر » است و برای گريز از سقوط در فاصله پنج بازی تا پايان فصل، نياز به پر کردن پنج امتياز فاصله با تيم رده بالاترخود دارد.


کورتس به روزنامه مترو گفت که نمی خواهد به تماشاگران وستهام الهامی ايسلندی بدهد و فقط در راه رسيدن به پيروزی، برايشان می خواند.


چلسی در تمام طول فصل چهره ای پر فروغ داشته و در رده دوم جدول رده بندی، منچستر يونايتد را تعقيب می کند.


صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG