لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۴:۰۶
بر اثر انفجاری که ساعت ۱۱ صبح روز سه‌شنبه در پادگان امام علی سپاه پاسداران در استان لرستان روی داد، ۱۸ نفر جان خود را از دست دادند و ۱۴ نفر مجروح اعلام شدند. دلیل این حادثه «آتش‌سوزی و سرایت آتش» اعلام شده است.

خبرگزاری نیمه‌رسمی فارس به نقل از جانشین فرمانده سپاه ابوالفضل در استان لرستان علت این حادثه پرتلفات را «آتش‌سوزی و سرایت آتش به محل نگهداری مهمات» اعلام کرده است.

پس از انتشار گزارش‌های مختلف از خبرگزاری‌های داخل ایران، خبرگزاری فارس که به سپاه پاسداران نزدیک است به نقل از یدالله بوعلی، جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان، زمان این انفجار را ساعت ۱۱ صبح اعلام کرد.

وی در این باره گفته است:‌ «این حادثه ساعت ۱۱ صبح امروز به علت آتش‌سوزی و سرایت آتش به محل نگهداری مهمات رخ داد كه باعث انفجار در پادگان امام علی لرستان شد كه متاسفانه تعدادی از كاركنان این مجموعه شهید و مجروح شدند.»

به گفته این فرمانده سپاه استان لرستان در روز سه‌شنبه، «تعدادی از این شهدا هنوز تشخیص هویت نشده‌اند كه امیدواریم تا فردا هویت این شهدا مشخص شود تا بتوانیم آمار نهایی شهدا و مجروحان را به اطلاع برسانیم.»

وی همچنین با اعلام این که مجروحان این حادثه بلافاصله به مراكز درمانی استان لرستان منتقل شده‌اند، از هرگونه توضیح دیگری درباره این انفجار و عوامل احتمالی آن خودداری کرده بود.

از سوی دیگر بر اساس گزارش واحد مرکزی خبر، نماینده ولی فقیه در استان لرستان، استاندار این استان و فـرمانده سپـاه حضرت ابوالفضل لـرستان بـا صدور اطلاعیه‌ مشترکی در این استان دو روز عزای عمومی اعلام کرده‌اند.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG