لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ تهران ۲۱:۲۹

نگاه تازه؛ نظرات شنوندگان درباره برنامه


برنامه اين هفته «نگاه تازه» به مشکلات توليد اين برنامه و درخواست های شنوندگان آن اختصاص داشت.

در اين ميان سه شنونده هميشگی مان که هر هفته با فرستادن ايميل، گله ها و پيشنهادهای خود را با ما در ميان می گذارند، تکتم از مشهد، اوليا از سبزوار و مليحه از سمنان، ميهمان ما بودند و انتقادها و پيشنهاد های خود را با ما در ميان گذاشتند.

به اعتقاد اوليا بيشتر شنوندگان برنامه دوست دارند شنيدنی هايی درباره زندگی خوانندگان به برنامه اضافه شود او سپس پيشنهاد می دهد که برنامه همچون گذشته به صورت چرخشی اداره شود.

مليحه هم معتقد است که برنامه نسبت به ماه های گذشته بهتر شده است او در پاسخ به اين پرسش که مهمترين نقطه ضعف برنامه نگاه تازه چيست؟ می گويد:«فکر می کنم ارتباط کمتر با مخاطب باشد همين که وقتش کم است و ما کمتر می توانيم تماس بگيريم.»

او سپس می افزايد : «ولی خب شما به دليل کمبود وقت و موضوعات مهم تری که می خواهيد مطرح کنيد يک مقداری جدی تر شده برنامه تان اين شايد مشکل باشد ولی به نظر من خيلی مشکل جدی هم نيست هر کسی شنونده راديو فرداست اين مساله را هم پذيرفته ديگر.»

اين سه شنونده معتقدند که برنامه ها بايد شادتر باشد و تکتم که از موافقان برنامه «نگاه تازه» است پيشنهاد می کند که يک برنامه هم به مجردها اختصاص بدهيم. ترانه ای درخواستی شنوندگان نيز از ديگر بخش های اين برنامه است.

در ادامه نيز شنونده بازتاب برنامه پيشين «نگاه تازه» درباره اعتياد خواهيد بود. حميد که هم اکنون در مالزی به سر می برد در ۱۸ سالگی به توصيه دوستانش برای کاميابی در ارتباط جنسی و انزال دير رس به استفاده از مواد شبه مخدری همچون «ترامادول» و «متادون» رو آورد او از تجربه خود در اين باره می گويد.

در کنار حميد، دکتر علی جزنی کارشناس کاهش مصرف مواد مخدر به رواج اين گونه شبه مخدرها ميان معتادان اشاره می کند و فروش آن را از سوی داروخانه ها بدون نسخه پزشک غير قانونی می داند.

آقای جزنی در پاسخ به شنونده ای به نام محمد از زرند کرمان که مدعی است مصرف ترياک بر وضعيت سلامتی او تاثير مثبت گذاشته و قند و فشار خونش را کنترل کرده است می گويد که تاکنون هيچ گونه يافته علمی درباره صحت اين ادعا اثبات نشده است.

برای شنيدن برنامه اين هفته «نگاه تازه» فايل برنامه را که در بالای همين صفحه (سمت چپ) قرار دارد، باز کنيد.

برای تماس با ما به آدرس javanan@radiofarda.com ايميل بزنيد و يا با شماره پيام گير برنامه ۰۰۴۲۰۲۲۱۱۲۴۱۱۴ تماس بگيريد.

برنامه «نگاه تازه» را می توانيد شنبه ها ساعت ۹ شب و دوشنبه ها ساعت ۷ بعد از ظهر به وقت ايران از راديو فردا بشنويد.

XS
SM
MD
LG