لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۵:۰۶

فراخوان لژیونرها برای پيکار با ايران


استراليا، برای مسابقه مقدماتی فوتبال المپيک مردان، ستارگان اروپانشین خود را به تيم ملی دعوت کرد .

تیم ملی فوتبال استراليا، برای نخستین مسابقه خود در مقابل ایران در چارچوب مسابقات مقدماتی فوتبال المپيک مردان، ستارگان اروپانشین خود را به تيم ملی دعوت کرد


خبرگزاری فرانسه گزارش داد که استراليا، برای مسابقه مقدماتی فوتبال المپيک مردان، ستارگان اروپانشین خود را به تيم ملی دعوت کرد .


بنا بر اين گزارش، اين بازيکنان برای نخستين مسابقه تيم ملی استراليا در گروه « د » مقدماتی المپيک فراخوانده شده اند . اين مسابقه چهارشنبه آينده در برابر تيم ملی المپيک ايران در تهران انجام خواهد شد .


استراليا برای راهيابی به مسابقه های گروهی و رويارويی با ايران، عربستان سعودی و اردن، در مسابقه پيش مقدماتی در دو پيکار رفت و برگشت با تيم المپيک تايوان به ترتيب ۱۱ بر صفر و يک بر صفر به پيروزی رسيد .


فدراسيون فوتبال اسراليا بازيکنان دعوت شده به جمع ۲۰ بازيکن تيم ملی زير ۲۳ سال را نيک وارد، بازيکن خط ميانی کويينز پارک رنجرز، ترنت مک کلنان، مدافع تيم فيرفورد يونايتد (هر دو از انگليس) و دويد ويليامز، مهاجم ساکن دانمارک نام برده است .


دو غايب روز چهارشنبه


بنا بر همين گزارش روبن زاکوويچ، مدافع تيم سيدنی اف سی به دليل مصدوميت انگشت پا و اسپيز ديلوسکی، هافبک تيم کويينز لند رور، به دليل مصدوميت مچ پا در مسابقه روز چهارشنبه در برابر تيم ملی المپيک ايران غايب هستند .


در پايان اين خبر آمده است که تيم ملی المپيک استراليا اکنون در دبی امارات مشغول آماده سازی خود پيش از پرواز به تهران برای مسابقه روز چهارشنبه است.


صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG