لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۶ مهر ۱۴۰۲ تهران ۱۱:۳۶

سکوت در برابر مرگ ناصر عبداللهی


ناصر عبداللهی روز چهارشنبه هفته گذشته در بیمارستانی در تهران درگذشت و علت مرگ وی «از کار افتادن کلیه هایش» اعلام شد.

در حالی که هنوز هیچ مقام رسمی درباره ادعای «قتل ناصر عبداللهی»، خواننده فقید اظهارنظری نکرده، تهیه کننده وی از انتشار آلبوم تازه ناصر عبداللهی خبر داد.


روز چهارشنبه و در مراسم خاکسپاری جسد ناصر عبداللهی، رییس صنف تولیدکنندگان محصولات شنیداری، ضمن طرح این موضوع که «ناصر عبداللهی» به قتل رسیده است، از مسئولان خواست که به «خونخواهی» وی برخیزند.


ناصر عبداللهی روز چهارشنبه هفته گذشته در بیمارستانی در تهران درگذشت و علت مرگ وی «از کار افتادن کلیه هایش» اعلام شد.


اما فارغ از شایعات بسیاری که درباره مرگ وی منتشر شده، روز پنج شنبه نشریه ای در تهران مدعی شد که بدن ناصر عبداللهی، پیش از انتقال به بیمارستان به شدت کبود بوده و آثار کتک خوردن وی بر روی آن نمایان بوده است.


در این نوشته که در سایت اینترنتی آفتاب نیز منتشر شده است، ادعا شده که «کلیه های ناصر عبداللهی به دلیل کتک خوردن» از کار افتاده و مرگ وی نیز به همین دلیل بوده است.


همچنین به گفته رییس صنف تولیدکنندگان محصولات شنیداری، امیدوار رضایی، رییس کمیسیون بهداشت مجلس نیز تایید کرده که ناصر عبداللهی به دلیل «ضربه خوردن» به کما رفته و در بیمارستان بستری شده است.


همزمان، پخش خبری در تلویزیون جمهوری اسلامی ایران مبنی بر اینکه ناصر عبداللهی، از قرص های آرامبخش استفاده می کرده نیز، بر ابهامات مرگ این خواننده افزوده است.


پیش از این، منابع غیر رسمی مدعی شده بودند که آقای عبداللهی به دلیل محدودیت هایی که برایش وجود داشت، بسیار «دل شکسته» است.


در حال حاضر مجوز برپایی کنسرت برای خوانندگان محبوب پاپ صادر نمی شود و بسیاری از این هنرمندان تنها می توانند آثار موسیقایی خود را به شکل آلبوم منتشر کنند و فرصت اجرای زنده آثارشان را ندارند؛ موضوعی که به گفته برخی نزدیکان آقای عبداللهی بر روحیه این هنرمند، «تاثیر مخربی» داشته است.


با این حال روز گذشته، فرمان فتحعلیان، خواننده ایرانی، در مراسم خاکسپاری ناصر عبداللهی، شایعه «اعتیاد» ناصر عبداللهی را تکذیب کرد و گفت:« او حتی سیگار هم نمی کشیده است.»


سکوت نزدیکان و مقامات فرهنگی درباره مرگ ناصر عبداللهی موجب شده تا روز به روز بر حجم شایعات درباره این خواننده پاپ افزوده شود.


XS
SM
MD
LG