لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ تهران ۲۱:۱۸

رحمانی: رفتار احمدی‌نژاد، نه به رهبری است


محمود احمدی‌نژاد، روز چهارشنبه ۲۳ فروردین‌ماه ثبت نام کرد.

تقی رحمانی، تحلیلگر سیاسی مقیم فرانسه، به رادیو فردا در مورد ثبت نام غیرمنتظره محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران، در انتخابات پیش رو می‌گوید.

به گفته این تحلیلگر، اگر احمدی‌نژاد تأیید صلاحیت شود، از گردونه سیاست در ایران حذف نشده و اگر رد صلاحیت شود این امر به نظر خودش در آینده باعث حفظ آبرویش خواهد شد چراکه همان‌طور که مقابل آقای هاشمی ایستاد؛ در مقابل آقای خامنه‌ای هم مستقل عمل کرده است.

آقای رحمانی افزود محمود احمدی‌نژاد دارای توهم بیش از حد در مورد خود است و با همین توهم وارد بازی با بزرگان شده است.

آقای رحمانی می‌گوید عقاید احمدی‌نژاد ترکیبی از عقاید التقاطی است … و هیچ کاندیدایی تاکنون برنامه‌ای ارائه نداده و با این حال همه چهره شدند. آقای احمدی‌نژاد به این «بازی چهره‌ها» دامن خواهد زد. آقای رحمانی عملکرد رئیس جمهور پیشین ایران را نوعی «نه» به رهبر جمهوری اسلامی می داند.

رحمانی: رفتار احمدی‌نژاد «نه» به رهبری است
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:54 0:00
لینک مستقیم

  • 16x9 Image

    مهرداد قاسمفر

    مهرداد قاسمفر شاعر، نویسنده و روزنامه‌نگار فرهنگی و اجتماعی است که از بیش از یک دهه پیش با رادیوفردا همکاری می‌کند. او در این سال‌های علاوه بر تهیه گزارش‌های متنوعی در حوزه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی و اجتماعی، تهیه‌کنندگی چندین مجموعه را به عهده داشته که از جمله آنها برنامه‌های هفتگی «جنگ فرهنگی» و «نمای دور، نمای نزدیک» است.

دیدن نظرات (۹۳)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG