لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸ تهران ۲۰:۵۴

وب سايتی برای هنرمندان جوان جهان


کلکسيونرها به جای مسافرت و ديدن از نمايشگاه های مختلف برای کشف استعدادهای جوان می توانند به سايت « استوارت » بروند و با هزاران هنرمند و آثار هنريشان آشنا شوند.

«استوارت» نام وب سايت جديدی است که چارلز ساعتچی کلکسيونر معروف آثار هنری راه اندازی کرده است. این کلکسیونر بریتانیایی، تاکنون هنرمندان بسیاری را مانند دامین هیرست، هنرمند بریتانیایی، کشف و به شهرت رسانده است.


دانشجويان سراسر جهان که در رشته های هنری درس می خوانند و يا هنرمندان جوان می توانند آثار خود را در اين سايت به نمايش بگذارند. نام سايت در واقع ترکيبی از دو کلمه «استيودت » به معنی دانشجو و « آرت» به معنی هنراست.


در واقع «استوارت» هم توجه کلکسيونرها را به خود جلب کرده و هم مورد استقبال هنرمندان جوان قرار گرفته است.


کلکسيونرها به جای مسافرت و ديدن از نمايشگاه های مختلف برای کشف استعدادهای جوان می توانند به سايت « استوارت » بروند و با هزاران هنرمند و آثار هنريشان آشنا شوند.هنرمندان جوان نيز با ثبت نام در« استوارت » آثارشان را در معرض نمايش ميليون ها نفر بازديدکننده اين سايت قرار می دهند. گاهی حتی سه ميليون نفر در روز از اين سايت هنری ديدن می کنند.

هنرمندان جوان نيز با ثبت نام در« استوارت » آثارشان را در معرض نمايش ميليون ها نفر بازديدکننده اين سايت قرار می دهند. گاهی حتی سه ميليون نفر در روز از اين سايت هنری ديدن می کنند.


چارلز ساعتچی که از شخصيت های معروف تبليغات و هنر مدرن در جهان است، می گويد که هنرمندان هر چه بيشتر احتياج به کلکسيونر برای فروش آثارشان دارند.


در سايت «استوارت» در بخشی به نام « گالری شما» دانشجويان و هنرمندان جوان می توانند آثارشان را به نمايش بگذارند، خود را معرفی نمايند و درباره موضوعات مختلف با يکديگر بحث کنند.


این سايت برای بازديدکنندگان اين فرصت را فراهم می کند تا به هنرمند مورد علاقه خود ايميل بفرستند و يا حتی با وی چت کنند.


نيويورک تايمز می نويسد از حدود ۲۰۷۰۰ هنرمندی که در گالری شما حضور دارند، ۶۰۰۰ نفرشان از آمريکا و ۶۰۰۰ نفرشان از بريتانيا هستند. بقيه نيز از چهار گوشه جهان به این سایت آمده اند.


به نوشته نيويورک تايمز آقای ساعتچی می گويد که بهترين کاری که من می توانم بکنم اين است که اين سايت را به مدت يکسال به حال خودش بگذارم.


اين روزنامه با اشاره به اينکه بسياری از هنرمندان معروف بريتانيايی توسط ساعتچی کشف شدند، می افزايد: « هنرمندان جوان در انتظار آن هستند که کلکسيونری آنان را کشف و به شهرت برساند.»


انتخاب سردبیر

XS
SM
MD
LG