لینک‌های قابلیت دسترسی

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ تهران ۱۱:۳۲

بلاگرهای «جان ادواردز» دردسر ساز شدند


جان ادواردز سناتور سابق حزب دمکرات و يکی از کانديداهای اين حزب برای شرکت در انتخابات رياست جمهوری آمريکا

اخيرا دو نفر از بلاگرهای جان ادواردز، از نامزدهای حزب دمکرات برای انتخابات ریاست جمهوری، از سوی ليگ کاتوليک، که يک گروه مذهبی محافظه کار است، متهم شدند که عقايد ضد کاتوليک در وبلاگشان می نويسند. اين ليگ از جان ادواردز خواسته است تا اين دو بلاگر را اخراج کند.


جان ادواردز، سناتور سابق حزب دمکرات و يکی از کانديداهای اين حزب برای شرکت در انتخابات رياست جمهوری آمريکا، بلاگرهايی را استخدام کرده، تا در دنيای آن لاين برايش تبليغ کنند.


آماندا مارکوت در اواخر ماه ژانويه به عنوان سرپست بلاگرها به گروه ادواردز پيوست. خانم مارکوت نقطه نظرات کليسای کاتوليک را در مورد مسايل جنسی به شدت مورد انتقاد قرار داده است.


بلاگر ديگر، مليسا مک ايوان است که با فحش و ناسزا از گروه های محافظه کار مذهبی ياد می کند و از آنان می خواهد که در امور زنان دخالت نکنند.بيل دونوهو، رييس ليگ کاتوليک، اعلام کرد که جان ادواردز شخص محترمی است که مبارزات انتخاباتی وی توسط دو نفر ضد کاتوليک لکه دار شده است.

به نوشته نيويورک تايمز، دليل اصلی استخدام اين دو بلاگر تماس برقرار کردن با ليبرال ها در دنيای آن لاين بود.


بيل دونوهو، رييس ليگ کاتوليک، اعلام کرد که جان ادواردز شخص محترمی است که مبارزات انتخاباتی وی توسط دو نفر ضد کاتوليک لکه دار شده است.


جان ادواردز در انتخابات رياست جمهوری در سال ۲۰۰۴، معاون جان کری، کانديدای حزب دمکرات بود. وی هم اکنون همراه با هيلاری کلينتون و باراک اوباما از کانديداهای مطرح حزب دمکرات به شمار می رود.


در انتخابات مقدماتی حزب دمکرات، در سال ۲۰۰۴ ، هوارد دين، تنها کانديدايی بود که بخش اصلی مبارزات خود را از طريق آن لاين به جريان انداخت و موفقيت نسبی نيز بدست آورد.


XS
SM
MD
LG