لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ تهران ۰۰:۳۱

گوگل با «جی فون» می آید


گوگل می گوید که تا یک سال آینده تلفن تولیدی خود را وارد بازار می کند.

گوگل، شرکت غول آسای اینترنتی قصد دارد با ارایه تلفنی جدید وارد بازار جهانی تلفن همراه شده و بخشی از این بازار پر سود را از خود کند.


مجله انگلیسی زبان «کامپیوتر ورلد»- جهان کامپیوتر- در مجموعه مقالاتی از طرح شرکت گوگل برای ساخت تلفن همراهی که هم اکنون از آن به عنوان «جی فون» نام برده می شود، گزارش می دهد.


به گزارش این مجله، گوگل تاکنون صدها میلیون دلار برای رسیدن به این هدف هزینه کرده است.


سود بیشتری می توان از طریق تبلیغات در تلفن های همراه از آن خود ساخت، چون این تبلیغات بسیار شخصی است.
مدیر اجرایی گوگل

این تلفن که از سوی برخی از متخصصین رقیب «آی فون» متعلق به شرکت «اپل» نامیده می شود، دسترسی کاربران به اینترنت و استفاده از آن را بسیار آسان و موثر خواهد کرد.


«جی فون» امکان فیلم برداری و عکس گرفتن دیجیتال را به کاربران می دهد.


گوگل در حال حاضر با برخی از شرکت های تلفن آمریکا همکاری می کند و بسیاری از آمریکایی ها می توانند از طریق تلفن همراه خود در گوگل وبگردی کنند.


مساله ای که توجه مدیران گوگل را به بازار تلفن همراه جلب کرده سود سرشاری است که می توان از تبلیغات از این راه به دست آورد.


اریک اشمیت، مدیر اجرایی گوگل، در ماه می گفت: سود بیشتری می توان از طریق تبلیغات در تلفن های همراه از آن خود ساخت، چون این تبلیغات بسیار شخصی است.


گوگل تا یک سال آینده این تلفن را وارد بازار خواهد کرد و هم اکنون نمونه ای از «جی فون» را به برخی از خریداران نشان داده است.


جف کیگن، از متخصصین صنعت ارتباطات در آتلانتا، می گوید: به نظر وی، موفقیت گوگل در فروش «جی فون» بستگی به جزییاتی دارد که در ساخت این تلفن به کار می ببرد.


وی می افزاید: در حال حاضر پرسش هایی زیادی در مورد «جی فون» بی پاسخ مانده است.


XS
SM
MD
LG