لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ تهران ۱۵:۳۵

توقف پرسپوليس برابر ملوان‌ انزلی؛ قهر ژوزه در نشست خبری


در آغاز هفته شانزدهم ليگ برتر، پرسپوليس و ملوان در بندرانزلی به تساوی رسيدند. سپاهان برای تثبيت جايگاه خود در رده دوم جدول، داماش گيلان را از پيش رو برداشت. تراکتورسازی هم که برای کسب رتبه سوم می جنگيد، در خانه مقابل آلومينيوم هرمزگان متوقف شد.

تراکتورسازی در ورزشگاه يادگار در حضور حدود ۱۰ هزار هوادار به مصاف آلومينيوم هرمزگان رفت و به تساوی يک بر يک رسيد. هادی دهقانی گل آلومينيوم را به ثمر رساند. لوپز هم برای تراکتورسازی گلزنی کرد. ديدار فجرسپاسی و پيکان بدون گل به پايان رسيد. نتيجه ای که در بازی نفت تهران با سايپا البرز نيز تکرار شد.

سپاهان ۳-۰ داماش را مغلوب کرد. محمدرضا خلعتبری دو بار و محرم نويدکيا برای زردپوشان اصفهانی گلزنی کردند. صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان هم ۱-۱ شدند. روح‌الله عرب گل نفت را زد و پيام صادقيان جوان اول اين روزهای ذوب آهن نيز گل اين تيم را به ثمر رساند.

صبا قم در خانه با گل بهادر عبدی مغلوب راه‌آهن شد. گهر دو رود نيز با همين نتيجه به مس کرمان باخت تا محمد مايلی کهن شکست ديگری را تجربه کند. رضا عنايتی تک گل مس را به ثمر رساند. شهرام گودرزی که به اردوی تيم ملی برای بازی های غرب اسيا دعوت شده، برای مس يک ضربه پنالتی را از دست داد.

ملوان ۲ پرسپوليس ۲

در روزی که چهار پرسپوليسی سابق در ترکيب ملوان قرار داشتند، رقابتی جذاب رقم خورد تا سنت بازی های زيبای اين دو تيم تداوم داشته باشد. مازيار زارع، پژمان نوری، حسين بادامکی و مهرداد اولادی بازيکنان ملوان هستند که سابقه عضويت در پرسپوليس را دارند.

نيمه اول با نتيجه يک بر صفر به سود ملوان به پايان رسيد. مازيار زارع در دقيقه پنج برای ملوان گلزنی کرد. زارع در ادامه بازی نيز عطش فراوانی برای گلزنی داشت. هادی نوروزی در دقيقه ۵۰ گل تساوی را زد. آن هم در شرايطی که فقط ثانيه هايی قبل پژمان نوری با ضربه سر شيرجه ای و زيبايش تير دروازه پرسپوليس را لرزانده بود.

اميرحسين فشنگچی در دقيقه ۵۴ گل‌ دوم پرسپوليس را زد. اما احمد آهی فقط هشت دقيقه بعد موفق شد با ضربه سر، مجدداً بازی را به تساوی بکشاند تا پرسپوليس از دستيابی به سومين برد پياپی باز بماند. ملوان با اين تساوی ۲۶ امتيازی شد و در رده سوم باقی ماند. پرسپوليس هم با ۲۱ امتياز دهم است.

در ترکيب پرسپوليس شهاب گردان، محسن بنگر، عليرضا نورمحمدی، محمدرضا خان زاده (دقيقه ۶۶ جواد کاظميان)، حسين ماهينی، اميرحسين فشنگچی، ميثم نقی‌زاده، محمد نوری (دقيقه ۷۴ علی عسگر)، مهدی مهدوی‌کيا (دقيقه ۶۶ غلامرضا رضايی)، کريم انصاری فرد و هادی نوروزی به ميدان رفتند. پرسپوليس در امتداد مسابقه سه کاپيتان داشت و به ترتيب مهدوی کيا، نوری و کاظميان بازوبند را در اختيار گرفتند.

کريم انصاری فرد با کارت زردی که گرفت سه اخطاره شد و نمی‌تواند در بازی بعدی تيمش مقابل تراکتورسازی به ميدان برود.

در ترکيب ملوان علی حسنی صفت، علی رمضانی (جواد شيرزاد)، احمد آهی، سعيد سالارزاده، بابک پورغلامی (عزيز معبودی)، سعيد يوسف‌زاده، مازيار زارع، پژمان نوری، حسين بادامکی، جلال رافخايی و مهرداد اولادی بازی کردند.

سرمربی پرتغالی تيم پرسپوليس در ابتدای نشست خبری و پس از مشاجره با يک خبرنگار از جلسه خارج شد. در ابتدای جلسه، خبرنگاری به او گفت خسته نباشيد.

خبرگزاری فارس گزارش داده که ژوزه در واکنش به اين جمله «ابتدا بينی خود را گرفت و سپس خطاب به آن خبرنگار گفت خسته نيستم. بعد با عصبانيت به او گفت چرا می‌خندی؟» مانوئل ژوزه سپس با ناراحتی و بدون آنکه درباره بازی صحبتی کند نشست خبری را ترک کرد.
XS
SM
MD
LG