لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ تهران ۲۲:۵۹

پوشش همزمان المپیک ۲۰۱۶ ریو

بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۱۶ که از روز شنبه ۱۶ مرداد به طور رسمی در ریو دو ژانیروی برزیل آغاز شد، روز یکشنبه ۳۱ مرداد با برگزاری اختتامیه بازی‌ها پایان می‌گیرد. تحولات مرتبط با این رویداد ورزشی را با رادیو فردا دنبال کنید.


با فینالیست شدن کشتی‌گیر جمهوری آذربایجان، رضا یزدانی شانس کسب مدال برنز را پیدا کرد.
۰۰:۲۶ ۱.۶.۱۳۹۵

سسلان رامونف از روسیه با پیروزی ۱۱-۰ مقابل طغرل عسگروف از آذربایجان به مدال طلای وزن ۶۶ کیلوگرم کشتی آزاد دست یافت.

۰۰:۲۵ ۱.۶.۱۳۹۵

کایل اسنایدر از آمریکا مدال طلای وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد را کسب کرد. او در فینال مقابل ختاگ گازیموف از آذربایجان به برتری رسید.

۲۲:۵۶ ۳۱.۵.۱۳۹۵

پس از مصاحبه رئیس فدراسیون تکواندو و مزدور خطاب کردن مهاجرین تکواندوی ایران، رضا مهماندوست در بیانیه‌ای نوشت: مزدور کسانی هستند که حقوق مردم را ضایع می‌کنند. برخلاف میل باطنی مجبور شدم بروم تا از غافله جهانی عقب نمانم. تا زمانی که امثال پولادگر به عنوان مدیر هستند، جز سرافکندگی در میادین بین‌المللی چیزی عایدمان نمی‌شود.

۲۲:۴۵ ۳۱.۵.۱۳۹۵

در دیدار رده بندی کشتی آزاد وزن ۶۵ کیلوگرم، مربیان مغولستان در اعتراض به نحوه قضاوت، روی تشک مسابقه لخت شدند.

۲۱:۲۳ ۳۱.۵.۱۳۹۵

کاروان ورزش ایران در المپیک ۲۰۱۶ با کسب سه مدال طلا، یک نقره و چهار برنز به کار خود پایان داد. ایران در رده بیست و سوم جدول رده‌بندی مدال‌ها قرار گرفت و در جمع کشورهای آسیایی پنجم شد.

۲۱:۱۹ ۳۱.۵.۱۳۹۵

رضا یزدانی در ۳۳ ثانیه با ضربه فنی مغلوب ماگومد ابراگیموف (ازبکستان) شد. با این شکست، شانس کسب مدال برنز را از دست داد و پرونده کاروان ورزش ایران در المپیک ۲۰۱۶ بسته شد.

۲۰:۵۹ ۳۱.۵.۱۳۹۵

دونده ماراتن ایران در المپیک، به خاطر مصدومیت، به صورت چهار دست و پا از خط پایان گذشت. محمدجعفر مرادی پس از عبور از خط پایان، به شدت با تشویق تماشاگران مواجه شد.

۲۰:۴۵ ۳۱.۵.۱۳۹۵

رضا یزدانی با غلبه بر رادوسلاو باران از لهستان، یک گام به کسب مدال المپیک، نزدیک‌تر شد. او باید با ماگومد ابراگیموف (ازبکستان) روبرو شود و در صورت پیروزی، در دیدار رده بندی با والری آندریتسف از اوکراین رویارو خواهد شد.

۲۰:۰۹ ۳۱.۵.۱۳۹۵

در نامه اعتراضی فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی کشتی آمده است، رئیس تشک مسابقه رضا یزدانی با گازیموف از آذربایجان، همان فردی است که در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ به خاطر نحوه قضاوت مسابقه سعید عبدولی، شش ماه محروم شده بود.

۱۹:۵۳ ۳۱.۵.۱۳۹۵

فدراسیون کشتی ایران در نامه‌ای رسمی به نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی، نسبت به شرایط ناخوشایند حاکم بر داوری کشتی در المپیک اعتراض کرد.

بیشتر

XS
SM
MD
LG