لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۷:۵۶

پوشش همزمان دومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری

دومین مناظره انتخاباتی شش نامزد تأیید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری، با تمرکز بر مباحث فرهنگی و سیاسی برگزار شد. قرار است آخرین مناظره نامزدها، جمعه ۲۲ اردیبهشت با تمرکز بر موضوعات اقتصادی برگزار شود.


خلاصه

  • حسن روحانی، ابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف، اسحاق جهانگیری، مصطفی میرسلیم و مصطفی هاشمی‌طبا، شش نامزد تأیید صلاحیت شده برای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری هستند.
  • انتخابات ریاست جمهوری دو هفته دیگر، جمعه ۲۹ اردیبهشت برگزار خواهد شد.
  • نخستین مناظزه نامزدها جمعه گذشته با محور مباحث اجتماعی برگزار شد، اما در حالی که برخی از موضوعات اجتماعی، از جمله آموزش و پرورش سهمی در این مناظره نداشت، نامزدها وقت بیشتری را به بحث بر سر دیدگاه‌های اقتصادی و سیاسی خود اختصاص دادند.
  • بعد از مناظره هفته پیش، چهار نامزد نسبت به روند برگزاری مناظره نخست و حواشی آن اعتراض کردند که قرار است در مناظره امروز، این شکایات «جبران شود».
  • گزارش‌ها و تحلیل‌های مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها را در صفحه ویژه رادیو فردا دنبال کنید.
۲۰:۰۷ ۱۵.۲.۱۳۹۶

اما در حالی که گفته می‌شد بازپخش مناظره دوم در ساعت ۲۲ جمعه‌شب از شبکه چهار سیما پخش می‌شود، خبرگزاری ایسنا خبر داد که پخش این برنامه در ساعت ۲۲:۱۸ و از شبکه ۳ سیما صورت خواهد گرفت.

۲۰:۰۳ ۱۵.۲.۱۳۹۶

شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری ایران، جمعه آینده ۲۲ اردیبهشت هم مناظره دیگری را با موضع مسائل اقتصادی برگزار خواهند کرد.

۲۰:۰۲ ۱۵.۲.۱۳۹۶

آخرین نامزدی که در مناظره جمعه ۱۵ اردیبهشت به جمع‌بندی دیدگاه‌های خود پرداخت، مصطفی هاشمی‌طبا بود که در سخنان پایانی‌اش بر صراحت و صداقت تأکید کرد.

۲۰:۰۱ ۱۵.۲.۱۳۹۶

حسن روحانی در جمع‌بندی خود، از رقبای انتخاباتی‌اش به دلیل نادیده گرفتن فعالیت‌های مثبت دولت انتقاد کرد. آقای روحانی مواردی از دستاوردهای اقتصادی دولتش در چهار سال گذشته را برشمرد، و مصطفی میرسلیم در خصوص ادعای ارائه شده در مورد پارس جنوبی انتقاد کرد.

بیشتر

XS
SM
MD
LG