لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ تهران ۰۳:۴۲

پدر جانباز فرزاد انصاری‌فر: پسرم را در بهبهان از پشت با تیر زدند


فرزاد انصاری‌فر
فرزاد انصاری‌فر

فرزاد انصاری‌فر، سرامیک‌کار ۲۷ ساله اهل بهبهان، بود که در بحبوحه اعتراضات روز ۲۵ آبان ۹۸ در این شهر، بر اثر اصابت گلوله به سرش کشته شد.

امین انصاری‌فر، پدر فرزاد که خود از جانبازان جنگ ایران و عراق و از بازماندگان عملیات کربلای ۴ است، در گفت‌وگو با کیانوش فرید از رادیو فردا می‌گوید که فرزاد حدود ساعت یک بعدازظهر، پس از تعطیلی کارش، در نزدیکی خانه از پشت تیر خورد.

یکی از دوستان فرزاد قبلاً به ایران‌وایر گفته بود که فرزاد انصاری‌فر و سه نفر دیگر در کوچه‌ای «کاملاً دور از محل درگیری» از پشت گلوله خوردند و بعداً معلوم شد «گلوله‌ها از اسلحه کلاشینکف شلیک شده‌اند».

پدر فرزاد به رادیو فردا می‌گوید خودش هم که شغلش سرامیک‌کار است، سر کار بوده که یکی از دوستانش تلفنی خبر تیر خوردن فرزاد را می‌دهد: «رفتیم بیمارستان. تیر خورده بود پشت سرش و از بالای ابروش آمده بود بیرون».

امین انصاری‌فر در این گفت‌وگو می‌گوید که «تقریباً ۸ یا ۹ نفر در منطقه آن‌ها کشته شده‌اند و اکثر مردم نگران و ناراحت‌اند».

پدر فرزاد می‌گوید مشکلی در تحویل گرفتن جنازه پسرش و تدفین او نداشته، اما با صدایی دردمندانه تأکید می‌کند که فرزندش بی‌گناه کشته شده و انتظار دارد خون او پایمال نشود.

please wait

No media source currently available

0:00 0:02:15 0:00
لینک مستقیم

یکی از دوستان فرزاد انصاری‌فر گفته است «فاصله بین زندگی تا مرگ او فقط ۱۵ دقیقه بود. از وقتی‌که دست‌هایش را شست و از خانه خارج شد تا دمی که خبر مرگش را آوردند.»

یکی از همسایگان حانواده انصاری‌فر نیز به ایران‌وایر گفته است چهار نفری که آن روز و در آن لحظه در آن کوچه کشته شدند، یکی فرزاد انصاری‌فر بوده است، دو برادر با فامیل دشتی و دختری ۱۳ ساله که خانواده‌اش ماجرای مرگ او را پنهان کرده‌اند.

XS
SM
MD
LG