لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۳:۲۸

ناپديد شدن يک شهروند آمريکايی در ايران


سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا گفت آمریکا از طریق سفارت سویس، در باره ناپدید شدن شهروند آمریکایی در ایران توضیح خواسته است

وزارت امور خارجه آمريکا روز دوشنبه، دوم آوريل، اعلام کرد که از طريق سفارت سويس در تهران با مقام های ايرانی تماس گرفته تا در باره ناپديد شدن يک شهروند آمريکايی در ايران، اطلاعاتی به دست بياورد.


شان مک کورمک، سخنگوی وزارت امور خارجه آمريکا گفت: «با خانواده بازرگان آمريکايی و شرکتی که او برای آن کار می کرده، در تماس هستيم و مساله را که به چند هفته پيش برمی گردد، دنبال می کنيم.»


گفته می شود بازرگان شهروند آمريکا، در جزيره کيش ناپديد شده است.


به گفته آقای مک کورمک، در عرض چند هفته ای که از ناپديد شدن اين شهروند آمريکايی در ايران می گذرد، دولت آمريکا اين مساله را به دقت دنبال کرده است

به گفته آقای مک کورمک، در عرض چند هفته ای که از ناپديد شدن اين شهروند آمريکايی در ايران می گذرد، دولت آمريکا اين مساله را به دقت دنبال کرده است.


شان مک کورمک افزود روز دوشنبه دولت آمريکا از طريق سفارت سوييس که حافظ منافع آمريکا در تهران است، از دولت ايران خواسته که اگر در اين زمينه اطلاعی دارد، آن را ارايه دهد.


سخنگوی وزارت امور خارجه آمريکا گفت: ميان ناپديد شدن بازرگان آمريکايی در ايران و مسايل ديگری که هم اکنون در رابطه با ايران مطرح است، ارتباطی وجود ندارد.


صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG