لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ تهران ۱۴:۰۱

پوشش همزمان نخستین مناظره تلویزیونی هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ

مناظره هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات و دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه، برگزار شد.انتظار می رود پخش تلویزیونی مناظره نامزدهای حزب دمکرات و حزب جمهوریخواه یک رکورد تاریخی به جای بگذارد.


خلاصه

مناظره هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات و دونالد ترامپ، نامزد جمهوریخواه، دوشنبه برگزار شد.انتظار می رود پخش تلویزیونی مناظره نامزدهای حزب دمکرات و حزب جمهوریخواه یک رکورد تاریخی به جای بگذارد.

شبکه تلویزیونی«سی ان ان» می گوید، این مناظره که دانشگاه هافسترا در ایالت نیویورک برگزار می شود، احتمالا پربیننده ترین مناظره سیاسی جهان خواهد بود.

این مناظره ۹۰ دقیقه ای نخستین مناظره از سه مناظره ای است که دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه و هیلاری کلینتون، نامزد حزب دمکرات برگزار خواهند کرد.

آخرین نظر سنجی های انجام شده نشان می دهد که اختلاف هیلاری کلینتون،۶۸ ساله و دونالد ترامپ ۷۰ ساله، کمتر شده است. تازه ترین نظر سنجی رویترز و« آی پاز» نشان می دهد که هیلاری کلینتون با ۴۱ درصد در برابر دونالد ترامپ با ۳۷ درصد پیشتاز است.

به گزارش رادیو «ان پی ار»، نظر سنجی ها تازه نشان می دهد دونالد ترامپ طی هفته های اخیر توانسته اختلاف خود را نسبت به هیلاری کلینتون کمتر کند. این در حالی است که آرا هیلاری کلینتون رشدی نداشته است.

اعضای خانواده خانم کلینتون و آقای ترامپ در محل مناظره

دونالد ترامپ در واکنش به شایستگی هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری آمریکا گفت: هیلاری کلینتون فرد با تجربه ای است ولی تجربه های او بد بوده اند.

کلینتون در پایان اظهاراتش در این مناظره خطاب به بینندگان گفت: موضوع انتخابات ریاست جمهوری آمریکا من و ترامپ نیست. بلکه مساله شما مردم آمریکا و خانواده‌های شما و آینده فرزندان شما است. بنابراین شما می بایست روز انتخابات بیرون بیایید و رای بدهید.

دونالد ترامپ گفت، هیلاری کلینتون توان ریاست جمهوری آمریکا را ندارد.

در مقابل هیلاری کلینتون گفت: این مردی است که زنان را به خوک و سگ تشبیه کرده است

بیشتر

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG