لینک‌های قابلیت دسترسی

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ تهران ۱۶:۵۰

مهدی کروبی بعد از عمل جراحی «از بیمارستان به حصر بازگردانده شد»


مهدی کروبی

گزارش‌ها حاکی است که مهدی کروبی، از رهبران معترضان به نتیجه انتخابات ۱۳۸۸، بعد از دو هفته بستری شدن به دلیل عمل جراحی زانو جمعه ۲۷ آذرماه از بیمارستان مرخص و به «حصر خانگی بازگردانده شد.»

به گزارش «سحام نیوز» وب سایت وابسته به حزب اعتماد ملی، ‌فاطمه کروبی، همسر آقای کروبی گفته است: «همسرم امروز بعد از دو هفته بستری بودن و عمل جراحی سنگینی که داشتند٬ امروز صبح از بیمارستان مرخص و به منزل بازگردانده شدند.»

فاطمه کروبی در ادامه اضافه کرده است که شرایط جسمی آقای کروبی «بهتر شده٬ اما به دلیل آن حادثه ناگهانی و سپس عمل جراحی٬ امکان تحرک از ایشان سلب شده و نیاز مبرمی به مراقبت‌های پزشکی و پرستاری دارند.»

به گفته خانم کروبی قرار است «مقامات امنیتی در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.»

به گزارش سحام نیوز، مهدی کروبی به دلیل شکستگی پا سه‌شنبه، ۱۷ آذر، عمل جراحی داشت.

بر اساس این گزارش، «مفصل زانوی پای چپ و دوبل ساق پای چپ» آقای کروبی به دلیل «نقص» در آسانسور محل حصر و زمین‌ خوردن او شکسته بود.

بر اساس این گزارش، این ششمین عمل جراحی مهدی کروبی از زمان آغاز حصر خانگی اوست وپیش از این عمل جراحی دیسک کمر، زانو، مجرای ادرار، چشم و قلب روی وی انجام شده است.

میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی، رهبران معترضان به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، از بهمن ۱۳۸۹بدون برگزاری دادگاه در حبس خانگی به سر می‌برند.

مهدی کروبی پس از سه سال «حبس» در «خانه امن» وزارت اطلاعات، از بهمن‌ماه سال ۹۲ به منزل خود در جماران منتقل شده، ولی همچنان در حصر به سر می‌برد.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG