لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ تهران ۰۴:۰۲

دونالد ترامپ در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد

دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد. این نخستین سخنرانی دونالد ترامپ به عنوان رییس‌جمهوری ایالات متحده در سازمان ملل است.


خلاصه

دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری آمریکا، روز سه‌شنبه ۲۸ شهریور در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی کرد. این نخستین سخنرانی دونالد ترامپ به عنوان رییس‌جمهوری ایالات متحده در سازمان ملل است.

دونالد ترامپ: حکومت ایران، یک کشور به لحاظ تاریخی غنی و ثروتمند را به کشوری یاغی با اقتصادی نحیف بدل کرده است. کشوری که اکنون صادرات آن فقط خشونت و خونریزی شده است

دونالد ترامپ : توافق هسته ای با ایران، بدترین توافق یک طرفه ای است که آمریکا تاکنون امضا کرده است. این توافق هسته ای باعث شرمندگی آمریکا است.

رییس جمهوری آمریکا: حکومت ایران سرمایه این کشور را خرج گروه هایی مانند حزب الله و حماس می کنند. این در حالی است که این ثروت متعلق به مردم ایران است که در سوریه و یمن هزینه می شود.

دونالد ترامپ با اشاره به توافق هسته ای ایران و شش قدرت جهانی به عنوان «یک توافق بد» تاکید کرد که آمریکا هرگز در قرارداد یک‌طرفه‌ای که هیچ سودی برای این کشور نداشته باشد، باقی نخواهیم ماند.

بیشتر

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG