لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲ تهران ۲۳:۱۲

شرایط استفاده

شرایط استفاده

اجازه استفاده از مطالب رادیو فردا

رادیو فردا از استفاده مجدد، باز نشر و باز پخش متون منتشر شده بر روی این وب سایت استقبال می‌کند. ما همچنین از گزارش منظم مطالب رادیو فردا بر روی وب سایت‌ها، فهرست‌های پست الکترونیکی، گروه‌های خبری و پایگاه‌های داده‌های اطلاعاتی استقبال می‌کنیم. با این همه، توجه کنید که فروش مطالب رادیو فردا اکیداً ممنوع است.

لطفاً هنگام استفاده از مطالب رادیو فردا، با افزودن موارد زیر به نام رادیو فردا به عنوان مالک اثر اشاره کنید:

• لینک مقاله اصلی بر روی سایت www.radiofarda.com،

• اطلاعات ذیل به همراه هر مقاله:

حق تکثیر (کپی رایت) این مطلب در سال ۲۰۱۱ به نام رادیو فردا به ثبت رسیده است. باز نشر با اجازه رادیو فردا به نشانی:

Radio Farda, 1201 Connecticut Ave., N.W. Washington DC 20036.

در صورتی که از بخش‌هایی از یک مقاله استفاده می‌کنید، از شما درخواست می‌شود در مطلب خود به این نکته اشاره کنید که بخش مورد استفاده از متن اصلی برگرفته شده و از دخل و تصرف در معنی، دست بردن در نام یا کلیت اثر خودداری نمایید. حق فسخ اجازه استفاده از مطالب در هر زمان برای رادیو فردا محفوظ است.

پخش اینترنتی برنامه‌های زنده یا بایگانی شده رادیو فردا و دیگر سرویس زیرمجموعه رادیو اروپای آزاد/ رادیو آزادی، تنها برای استفاده شخصی شنوندگان است و هرگونه پخش، باز پخش یا هر استفاده دیگری از این برنامه‌ها، بدون اخذ مجوز صریح کتبی رادیو فردا ممنوع است.

لطفاً برای دریافت مجوز استفاده مجدد از هر متن، عکس، صدا یا فیلم رادیو فردا، با این نشانی مکاتبه کنید: info@radiofarda.com.

مطلب تهیه‌شده توسط شخص ثالث

برخی تولیدات خبری رادیو فردا در برگیرنده محتوایی است که توسط آژانس‌های خارجی مانند آسوشیتدپرس، رویترز، فرانس‌پرس، ایتارتاس و غیره(«مطالب تهیه شده توسط شخص ثالث») تهیه شده‌اند. پیش از استفاده از هر کدام از تولیدات رادیو فردا، که شامل قسمت‌هایی متعلق به شخص ثالث باشد، شما می‌بایست علاوه بر رادیو فردا از شخص ثالث مربوطه نیز کسب مجوز کنید.

لینک به سایت‌های خارجی

رادیو فردا گاه لینک وب‌سایت‌های متعلق به افراد یا نهادهای غیر مرتبط با رادیو فردا را بر روی سایت خود قرار می‌دهد. در تصمیم‌گیری راجع به این مسئله که لینک مربوط به یک سایت خارجی می‌تواند بر روی سایت رادیو فردا قرار گیرد یا خیر، ترجیح رادیو فردا با نهادهای غیرانتفاعی و غیر حزبی است که فعالیت خود را بر روی خدمات عمومی منعطف کرده‌اند.

رادیو فردا هیچ گونه کنترلی بر روی این سایت‌های خارجی ندارد و مطالب، دست اندرکاران، محصولات یا خدمات آن‌ها را نیز مورد تأیید قرار نمی‌دهد. افزون بر این موارد، رادیو فردا هیچ گونه مسئولیتی در قبال مطالب، دست اندرکاران، در دسترس بودن سایت، صحت اطلاعات، کیفیت آثار، تبلیغات، محصولات، خدمات یا دیگر محتویات موجود در این سایت‌ها، یا قابل دسترسی از طریق آن‌ها ندارد.

در صورت بروز هر گونه آسیب و ضرر ناشی از، یا منتسب به، استفاده یا اعتماد به مطالب، محصولات یا خدماتی که از طریق چنین وب سایت‌هایی ارائه شده‌اند، رادیو فردا به هیچ وجه، چه به صورت مستقیم و چه غیر مستقیم، هیچ گونه مسئولیتی را نخواهد پذیرفت.

شیوه نقل مطالب

به هنگام استفاده از مطالب رادیو فردا جهت کارهای پژوهشی و دانشگاهی، لطفاً از شیوه نقل قول‌های رایج علمی استفاده کنید. برای مرور نحوه ارجاع به منبع در مقالات علمی به این مقاله مراجعه کنید یا از شیوه‌های رایج همچون APA یا شیکاگو استفاده کنید. در مورد نحوه «ارجاع‌نویسی» و «ارجاع‌دهی» بر پایه شیوه‌های رایج علمی، مقالات متعددی به زبان فارسی در دسترس شما قرار دارد.

بیشتر بخوانید

XS
SM
MD
LG