لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ تهران ۱۹:۰۰

مقررات حفظ حریم شخصی

حفظ اطلاعات شخصی کاربران

رادیو فردا باور دارد که حفظ اطلاعات شخصی و دسترسی آزاد و بدون بازبینی به شبکه جهانی از جمله حقوق کاربران اینترنت به شمار می‌آید.

در جریان فراهم آوردن بهترین سرویس اخبار اینترنتی برای کاربران خود، ما دو نوع اطلاعات را درباره بازدیدکنندگان خود جمع‌آوری می‌کنیم: اول، نشانی ایمیل که توسط آن دسته از بازدیدکنندگان در اختیار ما قرار می‌گیرد که مایل هستند مطالب منتشر شده رادیو فردا را از طریق خبرنامه دریافت کنند. دوم، جمع آوری داده‌های آماری برای بررسی میزان استفاده از سایت رادیو.

نشانی‌های ایمیل

مشترکان خبرنامه‌های رادیو فردا به صورت داوطلبانه نشانی ایمیل خود را برای دریافت این خبرنامه‌ها، در اختیار رادیو فردا قرار می‌دهند. رادیو فردا تحت هیچ شرایطی نشانی ایمیل‌هایی که به این هدف مورد استفاده قرار می‌گیرند را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد. به همین ترتیب فهرست مشترکان نیز با هدفی به جز پخش خبرنامه‌ها مورد استفاده داخلی دیگری قرار نخواهد گرفت. مشترکان خبرنامه‌ها می‌توانند، در صورت تمایل، در هر زمان از طریق دنبال کردن شیوه ذکر شده در متن خبرنامه اشتراک خود را لغو نمایند.

روش لغو اشتراک بر روی سایت ما نیز قرار داده شده است. در عین حال، در صورت بروز هر گونه مشکل در لغو اشتراک، کاربران مشترک می‌توانند از طریق مکاتبه با نشانی ایمیل ذکر شده در متن هر خبرنامه info@radiofarda.com درخواست لغو اشتراک را مستقیماً با رادیو فردا در میان بگذارند.

داده‌های آماری

مانند ناشران بیشتر وب‌سایت‌ها، رادیو فردا به هنگام بازدید از وب سایت خود، اقدام به جمع‌آوری داده‌های آماری بازدیدکنندگان می‌کند. هدف از جمع‌آوری این داده‌ها صرفاً شمارش تعداد بازدیدکنندگان سایت، کشور آن‌ها، صفحات مورد علاقه ایشان و اطلاعاتی از این دست می‌باشد.

در این روند جمع‌آوری داده‌ها، رادیو فردا قادر نخواهد بود هویت شما را تشخیص دهد بلکه بر پایه داده‌های دریافتی رایانه‌ای را خواهد شناخت که با شماره‌ای خاص به سرور شبکه متصل شده است. نرم‌افزار مورد استفاده ما برای تهیه گزارش‌های آماری با استفاده از داده‌های یاد شده، بر پایه یک قابلیت استاندارد در مرورگر‌ها متکی است که به نام «کوکی» شناخته می‌شود و وظیفه حفظ آمار بازدید از صفحات سایت مختلف سایت را توسط کاربران بر عهده دارند.

این «کوکی»‌ها به صورت تصادفی برای بازدیدکنندگان جدید اختصاص می‌یابند و به مجرد ترک سایت توسط بازدیدکننده غیر فعال یا به کلی پاک می‌شوند. گزارش‌های به دست آمده از طریق این شیوه گردآوری داده‌ها، به هدف بهبود کیفیت سایت بر مبنای الگوهای مصرف اخبار کاربران و ترجیحات آنها به استفاده داخلی رادیو فردا می‌رسد.

لطفاً هر گونه پرسش یا نظر خود را به این نشانی ارسال نمایید: info@radiofarda.com

XS
SM
MD
LG