لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۱۰:۴۸

روزنامه کیهان به نقل از داديار ويژه امنيت تهران، از معرفی اراذل و اوباش اعدامي در روز دوشنبه خبر داده است.


به نوشته این روزنامه، علي نمازي گفته که جزئيات دقيق تر از پرونده اين متهمان نيز در همان روز اعلام مي شود.


کیهان، در عین حال از قول دادیار امنیت تهران درباره حوادث شب سهميه بندي بنزين نوشته «پرونده تعدادي از متهمان اين حوادث، به معاونت امنيتي تهران ارجاع شده و آن ها در زندان اوين و در سلول انفرادي به سر مي برند».


روزنامه دولتی ایران، از قول رئيس آژانس فدرال انرژى اتمى روسيه خبر داده که راه اندازى نيروگاه اتمى بوشهر تا پيش از سال ۲۰۰۸ ميلادى امكان پذير نيست و اين امر موكول به سال آينده ميلادى است.


به نوشته این روزنامه، محمد اميرى از مديران سازمان انرژى اتمى ايران قبل از این خبر داده بود كه عمليات ساخت نيروگاه اتمى بوشهر تا دو ماه آينده به پايان خواهد رسيد.


روزنامه رسالت، به اخباری از همگامی روسیه با کشورهای ۵+۱ در خصوص تشدید فشار بر جمهوری اسلامی پرداخته است.


این روزنامه به نقل از حجت الله فلاحت پيشه نوشته «روس ها با آمريکايىها در موضوع هسته اى ايران تبانى کردند».


این نماینده مجلس گفته که تاخیر مجدد روسیه در خصوص راه اندازی نیروگاه هسته ای بوشهر نیز نشانه دیگری از تمایل روسیه برای تداوم بحران هسته ای ایران است.


روزنامه همبستگی،به نقل از معاون سلامت وزارت بهداشت از «آمادگي ايران براي مقابله با بيماريهاي ارسالي دشمن» خبر داده است.


به نوشته این روزنامه، سخنان سيد مويد علويان، معاون سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي، در چهارمين همايش مبارزه با بيماريهاي مشترك بين حيوان و انسان مبني بر آمادگي اين وزارتخانه براي مقابله و پيشگيري از شيوع برخي بيماريها كه دشمن به عنوان سلاح بيولوژيك از آن استفاده ميكند، ذهنها را به سوي ديگري منحرف كرد.


همبستگی نوشته «اهميت اين سخنان علويان آنگاه روشن تر ميشود كه از يك سو وضعيت فعلي كشور را از نظر سياسي مورد بازخواني قرار دهيم و از سوي ديگر بر ادامه سخنان وي تامل كنيم».


به نوشته این روزنامه، آقای علویان بروز بيماريهاي نوپديد و بازپديد و سلاحهاي بيولوژيک را به عنوان نگراني جدیدی در کشور مطرح کرده است.


روزنامه اعتماد، از پملب فروشگاه محصولات مسیقی بتهوون، یکی از مراکز مشهور عرضه آلبوم های موسیقی و بلیط کنسرت ها در تهران خبر داده است.


به نوشته این روزنامه،در ادامه طرح برخورد نيروي انتظامي با فروشندگان آثار صوتي و تصويري غيرمجاز و جمع آوري سي دي هاي غيرقانوني، فروشگاه بتهوون از چند روز پيش پملب شده است.


اعتماد نوشته برخورد با اين فروشگاه به بازرسي منزل صاحبان آن نيز کشيده و از منزل يکي از صاحبان این فروشگاه تعداد ۳۰۰۰ سي دي موسيقي ضبط شده است.


این روزنامه از قول صاحبان فروشگاه بتهوون نوشته که در ميان سي دي هاي ضبط شده، تعدادي از آثار کلاسيک و ناياب قديمي وجود دارد.


روزنامه تهران امروز،از رشد 15درصدي خانواده هاي تك نفره در ايران خبر داده است.


به نوشته این روزنامه،بر اساس آمارهاي غيررسمي 15درصد خانواده هاي ايراني تکنفره بوده و آخرين گزارشهاي رسمي مركز پژوهشهاي مجلس شوراي اسلامي نيز گوياي افزايش سن ازدواج در كشور است.


تهران امروز نوشته که بر اساس آمارهاي ارائه شده توسط سازمان ثبت احوال، در حال حاضر سن ازدواج دختران به ۲۸ سال و پسران به ۳۰ تا ۳۵ سال افزايش يافته و آمار دختران مجرد تا ۳۵ سال در كشور شش ميليون و يكصدهزار و جمعيت پسران مجرد تا ۳۰ سال،چهار ميليون و سيصدهزار نفر است.


روزنامه رسالت نیز از قول معاون رئیس جمهوری اسلامی افزایش سن ازدواج درکشور را به صدا درآمدن ناقوس خطر عنوان کرده است.


روزنامه شرق،خبر داده که حکم حبس و شلاق برای یکی دیگر از فعالان حقوق زن در ایران صادر شده است.


به نوشته این روزنامه، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران،عاليه اقدام دوست از متهمان پرونده تجمع ۲۲ خرداد سال ۸۵ را به سه سال و چهار ماه حبس و ۲۰ ضربه شلاق محکوم کرد.


روزنامه شرق از قول نسيم غنوي، وکيل مدافع عاليه اقدام دوست نوشته که موکلش درباره اتهام اقدام عليه امنيت کشور از طريق شرکت در تجمع غيرقانوني، به تحمل سه سال حبس و در مورد اتهام اخلال در نظم و آسايش عمومي، به تحمل چهار ماه حبس و ۲۰ ضربه شلاق محکوم شده است.


روزنامه سرمايه، از افزایش چک های برگشتی در کشور خبر داده است.


به نوشته این روزنامه، در حالي كه حجم ريالي چكهاي مبادله شده در نظام بانكي طي سالهاي ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۵ نزديك به يك هزار و ۱۵۰ درصد افزايش پيدا كرده است، ميزان چكهاي برگشت خورده در همين مدت حدود ۸۲۴ درصد رشد را نشان ميدهد.


XS
SM
MD
LG