لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰ تهران ۱۷:۵۷

فیس‌بوک و جی‌میل معاون رییس‌جمهوری ایران «هک‌ شده است»


شهیندخت مولاوردی، معاون زنان و امور خانواده ریاست‌جمهوری ایران

شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده ریاست‌جمهوری ایران، روز چهارشنبه اول اردیبهشت با انتشار پیامی در صفحه «تلگرام» و «توییتر» خود از هک شدن حساب کاربری «فیس‌بوک» و «جی‌میل» خود خبر داد.

خانم مولاوردی در این پیام از مخاطبانش خواسته بود، از پاسخ به پیام‌هایی که هکرها از طریق حساب کاربری «فیس‌بوک» و «جی‌میل» او ارسال می‌کنند «به‌ شدت خودداری» کنند.

برخی خبرنگاران از تلاش هکرها برای برقراری ارتباط از حساب کاربری و جیمیل هک شده خانم مولاوردی در روز چهارشنبه خبر داده‌اند.

معاون حسن روحانی در امور زنان و خانواده در گفت‌وگو با خبرگزاری «موج» همچنین گفت که اقداماتی برای حل مشکل هک شدن حساب کاربری فیس‌بوک و آدرس جی‌میل‌اش در دست انجام است.

هک شدن حساب کاربری فیس‌بوک و جی‌میل شهیندخت مولاوردی، یک روز پس‌ از آن اتفاق می‌افتد که بسیاری از خبرگزاری‌های ایران از احضار شدن او به دادسرا خبر داده بودند.

معاون زنان و امور خانواده ریاست‌جمهوری گفته بود که تمایلی ندارد درباره احضارش به دادسرا سخن بگوید و ترجیح می‌دهد تا با سکوت اجازه دهد موضوع از یادها برود.

شهیندخت مولاوردی به دلیل اظهارنظرش درباره یکی از روستاهای سیستان و بلوچستان، به دادگاه فراخوانده شده است.

چند ماه پیش‌ از این، وی در اظهارنظری که واکنش‌های فراوانی را به همراه داشت، گفته بود: «روستایی را در سیستان و بلوچستان داریم که تمامی مردان آن روستا اعدام‌ شده‌اند».

خانم مولاوردی از بازماندگان خانواده‌های اعدام‌شده با عنوان «قاچاقچیان بالقوه» نام‌ برده بود.

دیدن نظرات (۴)

زمان این نظرخواهی به پایان رسیده است

زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG