لینک‌های قابلیت دسترسی

شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ تهران ۱۷:۳۰

دختران میرحسین موسوی با پدر و مادر خود دیدار کردند


میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از زمستان ۱۳۸۹ در حصر به سر می‌برند.
دختران میرحسین موسوی به همراه خانواده با والدین خود٬ میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دیدار کرده‌اند. آقای موسوی و خانم رهنورد در این دیدار جویای وضعیت جسمی آقای کروبی و همچنین وضعیت زندانیان سیاسی شده‌اند.

به گزارش وب‌سایت خبری کلمه٬ نزدیک به میرحسین موسوی٬ دختران آقای موسوی اول بهمن‌ماه همراه با خانواده٬ با پدر و مادر خود دیدار کرده‌اند و این دیدار همچون گذشته در ساختمان امن وزارت اطلاعات در کنار محل حصر آقای موسوی و خانم رهنورد صورت گرفته است.

به گفته کلمه در این دیدار میرحسین موسوی جویای احوال جسمی مهدی کروبی شده است. به گفته فاطمه کروبی٬ همسر مهدی کروبی٬ او دی‌ماه تحت دو عمل جراحی قرار گرفته و ۲۷ دی‌ماه پس از ۹ روز بستری بودن در بیمارستان٬ مرخص و به حصر بازگردانده شده است.

در دیدار روز سه‌شنبه٬ اول بهمن‌ماه٬ زهرا رهنورد نیز از وضعیت زندانیان سیاسی و خانواده‌های آنها پرسیده و ابراز امیدواری کرده است تا همه زندانیان هرچه سریعتر آزاد شوند.

به نوشته کلمه٬ وضعیت جسمی میرحسین موسوی و زهرا رهنورد نسبت به هفته‌های پیش بهتر گزارش شده است.

اوایل دی‌ماه وب‌سایت خبری کلمه گزارش داده بود که ميرحسين موسوی نسبت به وضعيت سلامت زهرا رهنورد و فشار خون و ضربان قلب غيرعادی همسرش ابراز نگرانی کرده است.

میرحسین موسوی٬ نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ از زمستان ۱۳۸۹ به همراه همسرش در حصر به سر می‌برد.

حصر میرحسین موسوی و زهرا رهنورد به همراه مهدی کروبی در حالی ادامه دارد که مقام‌های قضايی و سياسی ايران اذعان کرده‌اند که اين حبس بدون برگزاری و حکم دادگاه بوده است.

مصطفی پورمحمدی، وزير دادگستری در دولت حسن روحانی، ۲۶ دی‌ماه اعلام کرد که جمهوری اسلامی برای جلوگیری از وقوع «کشمکش، درگیری و راهپیمایی» بیشتر٬ از محاکمه رهبران جنبش سبز سر باز زده است.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG