لینک‌های قابلیت دسترسی

پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ تهران ۲۱:۱۲

فیلم جدید آنجلينا جولی، این بار به کارگردانی کلينت ايستوود


ماه مارس گذشته منابع سينمايی خبر ساخت فيلم جديد کلينت ايستوود را منتشر کردند. اما چيزی در باره بازيگران و موضوع آن ننوشتند.

فيلم درام The Changeling تازه ترين کار کلينت ايستوود، به عنوان کارگردان، که توسط کمپانی يونيورسال پيکچرز توليد می شود؛ بر اساس داستانی واقعی در لس آنجلس دهه ۲۰ ميلادی شکل گرفته است و در آن آنجلينا جولی و جان مالکوويچ بازی دارند.


ماه مارس گذشته منابع سينمايی خبر ساخت فيلم جديد کلينت ايستوود را منتشر کردند. اما چيزی در باره بازيگران و موضوع آن ننوشتند.


اما اکنون «هاليوود رپورتر» خبر داده است که آنجلينا جولی در فيلم تازه کلينت ايستوود نقش مادری را ايفا خواهد کرد که پسر ربوده شده اش، توسط پليس به او بازگردانده می شود، اما وی مدعی است که کودک، فرزند وی نيست.


پليس، مادر را فردی روانی می پندارد اما سپس پی می برد که کودک واقعی زن، قربانی جنايات زنجيره ای يک تبهکار شده است.


پی گيری زن موجب می گردد که شهردار و رئيس پليس از مسئوليت های خود برکنار شوند و تغييراتی در قانون گذاری آمريکا در مورد بيماری های روحی صورت گيرد.


آنجلينا جولی که در دو فيلم اخير خود، «چوپان خوب» (۲۰۰۶) ساخته رابرت دونيرو و « يک قلب قدرتمند» (۲۰۰۷) ساخته مايکل وينتر باتم، علاقه خود را به بازی در درام های اجتماعی – سياسی نشان داده، با بازی در اين فيلم جديد، اين گرايش را ادامه می دهد.


در فيلم جديد کلينت ايستوود، جان مالکوويچ نقش يک کشيش را بازی می کند و کولم فئور، بازيگر کانادايی در نقش رئيس پليس ظاهر خواهد شد.


از ديگر بازيگران اين فيلم می توان از جفری دونووان، بازيگر تلويزيون و سينما و همچنين امی ريان، بازيگر جوان نام برد.


کلينت ايستوود ۷۷ ساله تا کنون ۴ اسکار بهترين کارگردانی و بهترين فيلم را برای فيلم های «نابخشوده» (۱۹۹۲) و «دختر ميليون دلاری» (۲۰۰۵) به دست آورده و شش بار نيز نامزد دريافت اسکار بهترين بازيگر و بهترين فيلمساز بوده است.


ايستوود شش بار نيز جايزه گلدن گلوب را دريافت کرده است.


XS
SM
MD
LG