لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ تهران ۱۵:۰۸

علی دایی با تیم ستارگان جهان به میدان می رود


مسابقه بين ستارگان جهان فيفا و تيم ملی چين نقطه اوج جشن فوتبالی است که در روز اول ژوئيه ۲۰۰۷ در ورزشگاه هنگ کنگ انجام خواهد شد.

فيفا روز جمعه اعلام کرد که برای جشن دهمين سال اداره منطقه ويژه هنگ کنگ، تيم « ستارگان جهان » را برای يک بازی ويژه در برابر تيم ملی چين سازمان خواهد داد.ژرار هولير و فرانسيسکو ماتورانا، اعضای گروه مطالعه تکنيکی فيفا، مسووليت تيمی را دارند که شامل افسانه های فوتبال نظير کريستان کارمبو، هيده توشی ناکاتا و ژرژ وه آ و همچنين ستارگان فعلی مانند علی دايی، برايان مک برايد و پاسکال زوبربوئهلر می شود.

مسابقه بين ستارگان جهان فيفا و تيم ملی چين نقطه اوج جشن فوتبالی است که در روز اول ژوئيه ۲۰۰۷ در ورزشگاه هنگ کنگ انجام خواهد شد.


این مسابقه بين تيم فوتبال ستارگان چين و ستارگان اتحاديه ورزشی در ساعت ۱۲.۳۰ پيش از بازی تيم های بايرن مونيخ با سائوپائولو انجام خواهد شد.


مسابقه تيم های بايرن مونيخ و سائوپائولو به عنوان « نبرد قهرمانان » انجام می شود.


آقای تيموتی فوک، رييس اتحاديه فوتبال هنگ کنگ به سايت فيفا گفت: وقتی شما مسابقه های جالب را درست در مقابل چشمان خود می بينيد، تلاش های بی شماری را که برای گردآوری اين همه بازيکنان و تيم ها از سراسر جهان به هنگ کنگ برای بزرگداشت اين روز به عمل آمده است را مورد ستايش قرار خواهيد داد. اين يک موفقيت بزرگ است و چيزی است که تکرار آن مشکل می نمايد.


او افزود: می خواهم از اين فرصت برای قدردانی از فيفا استفاده کنم، زيرا حمايت های آنان بود که در زمانی نسبتا کوتاه اين همه ستاره فوتبال برای جشن سالگرد ما جمع شدند. تلاش های فيفا با گستردگی بسيار در ديدگاه ما قرار دارد.


صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG