لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ تهران ۰۶:۰۱

اسپایدر من ۳ در صف پرفروش های آمریکا


فروش باورنکردنی اين فيلم، آن را در رديف رکوردشکنانی قرار داده که در هفته اول نمايش به چنين اقبالی دست می يابند.

فيلم اسپايدرمن ۳، در اولين روز فروش خود در آمريکای شمالی، با فروش ۵۹ ميليون دلاری تعجب همه را برانگيخت و انتظار می رود که در سه روز اول رکوردشکن باشد.


فروش باورنکردنی اين فيلم، آن را در رديف رکوردشکنانی قرار داده که در هفته اول نمايش به چنين اقبالی دست می يابند.


اين قهرمان محبوب که قرار است تمام ماه می را روی اکران باشد از روز جمعه که روی پرده سينماهای آمريکای شمالی و کانادا قرار گرفت، همه معادلات را به هم ريخت.


اسپايدرمن يک در سال ۲۰۰۲، اولين روز اکران، ۳۹.۴ ميليون دلار و در اولين هفته نمايش عمومی ۱۱۴.۸ ميليون دلار بدست آورد و در پايان مهلت اکران، اين فيلم تنها در قاره امريکا، ۴۰۳ ميليون دلار عايدی به جيب کمپانی سازنده اش واريز کرد

از سال ۲۰۰۶به این سو که والت ديسنی با دزدان دريای کارائيب در هفته اول ۵۵.۸ ميليون دلار فروخت، هيچ فيلمی به این میزان مورد استقبال قرار نگرفته بود. فيلم دزدان دريای کارائيب در اولين هفته اکران، ۱۳۵.۶ ميليون دلار فروش داشت.


کمپانی فيلم کلمبيا، تخمین می زند که با اين استقبال، اسپايدرمن ۳، در سه روز اول رقمی بالای ۱۳۵ و ۱۴۵ ميليون دلاربفروشد.


اسپايدرمن يک در سال ۲۰۰۲، اولين روز اکران، ۳۹.۴ ميليون دلار و در اولين هفته نمايش عمومی ۱۱۴.۸ ميليون دلار بدست آورد و در پايان مهلت اکران، اين فيلم تنها در قاره امريکا، ۴۰۳ ميليون دلار عايدی به جيب کمپانی سازنده اش واريز کرد.


دو سال بعد، اسپايدر من ۲، با فروشی معادل ۳۷۳ ميليون دلار کارش را تمام کرد.


قسمت دوم اين مرد حادثه ساز که از روز چهارشنبه در آن سال اکران شد، در اولين روز ۴۰.۴ ميليون دلار فروش کرد و بدنبال آن در پايان هفته اول ۸۸.۲ ميليون دلار فروخت.


زیر ذره‌بین

XS
SM
MD
LG