لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ تهران ۲۲:۳۱

پلیس با یوروش به جشنی در شهر رشت٬ اقدام به بازداشت ۳۰ زن و مرد کرد.

وب‌سایت «جامجم آنلاین» روز دوشنبه (۲۹ شهریور) گزارش کرده که در این جشن «مختلط» ۱۵ زن و ۱۵ مرد شرکت داشتند که همگی آنها بازداشت شده‌اند.

مکان برگزاری این جشن یکی از «ویلای بزرگ» fh شهر رشت بوده و اعلام شده که بازداشت شدگان در آنجا مشغول «رقص و پایکوپی» بودند.

گزارش شده که از این افراد مقادیری «مشروبات الکلی» هم کشف و ضبط شده است.

۱۵ شهریور ماه امسال نیز پلیس با یورش به جشنی در منطقه «نیاوران» در تهران اقدام به بازداشت ۲۶ دختر و پسر کرده و از آنها نیز مقادیری «نوشیدنی الکلی» کشف و ضبط کرده بود.

هشتم شهریور ماه هم ۳۴ زن و مرد در کرمان٬ ششم شهریور ۲۰ دختر و پسر جوان در شیراز و ۳۰ مرداد نیز ۲۰ دختر و پسر در آمل به اتهام شرکت در جشن «مختلط» از سوی نیرو‌های امنیتی و انتظامی بازداشت شده بودند.

۲۹ مرداد امسال همچنین مقام‌های پلیس استان فارس از بازداشت ۶۳ دختر و پسر در یک «پارتی شبانه» در شیراز خبر داده و ۲۶ مرداد نیز نیرو‌های بسیج اقدام به بازداشت ۶۰ دختر و پسر حاضر در یک مهمانی در شمال شهر تهران کرده بودند.

طی ماه‌های اخیر، مأموران نیروی انتظامی، صدها دختر و پسر جوان را در جریان مهمانی‌هایی در چند شهر ایران بازداشت کرده‌اند.

استان‌های تهران، فارس، آذربایجان شرقی، هرمزگان و کرمان از جمله استان‌هایی هستند که پلیس در ماه‌های اخیر با حمله به مهمانی‌ها و جشن‌های شبانه٬ اقدام به بازداشت تعداد قابل توجهی دختر و پسر جوان کرده است.

در ایران شرکت در برخی از جشن‌های خصوصی مختلط می‌تواند منجر به بازداشت افراد شود و در ۳۵ سال گذشته صد‌ها گزارش در این خصوص در رسانه‌ها منتشر شده است.

دامنه این برخورد‌ها به جشن‌های تولد و عروسی نیز کشیده شده و در این میان تاکنون ده‌ها نفر بازداشت یا به قید تعهد و پرداخت جریمه آزاد شده‌اند.

دیدگاه شما

نمایش نظرات

XS
SM
MD
LG