لینک‌های قابلیت دسترسی

خبر فوری
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ تهران ۰۱:۰۲
در روزی که تيم سپاهان اصفهان با پيروزی يک بر صفر بر صنعت نفت در ابادان، در دهمين فصل ليگ برتر فوتبال ايران (جام خليج فارس)، قهرمانی زودهنگام را با همه وجود احساس کرد، نيروی انتظامی برای متفرق کردن تماشاگران پشت در مانده اين مسابقه از اسپری خردل سود برد.

خبرگزاری فارس گزارش داد که حدود ۶۰۰۰ نفر از هواداران تيم نفت آبادان به دليل پر شدن گنجايش ورزشگاه نتوانستند راهی به درون بيابند و بيرون ورزشگاه ايستادند. همين موضوع باعث ازدحام شد و خبرنگاران زيادی به دليل همين ازدحام موفق نشدند وارد ورزشگاه شوند. سرانجام ماموران نيروی انتظامی برای پراکنده کردن اين جمعيت که سر و صدا هم به راه انداخته بودند از اسپری فلفل استفاده کرد.

برپايه همين خبرگزاری هواداران تيم صنعت نفت در حمايت از آلفردو کاسيميرو سرمربی پيشين تيم آبادانی، پلاکاردی را آورده بودند که روی آن نوشته شده بود: با تمام نيرو آلفردو کاسيميرو.

در آغاز فصل دهم اين مربی پرتغالی سرمربی تيم صنعت نفت بود که پس از اخراج او خبرگزاريها از قول مسوولان باشگاه از اين نوشتند که وسايل باشگاه در خانه کاسيميرو پيدا شده است و سپس مقامات باشگاه از قبول پول هتل او در تهران پيش از ترک ايران خودداری کرده اند.

قهرمانی پيش هنگام سپاهان در آبادان؟

در مسابقه پرتماشاگر آبادان تک گل رسيدن به کمترين فاصله تا قهرمانی را مهدی کريميان در دقيقه ۲۲ برای سپاهان به ثمر رساند.

در فاصله دو بازی تا پايان اين فصل سپاهان با ۶۵ امتياز و تفاضل گل به علاوه ۲۸، تهديدی غيرقابل تصور از سوی استقلال رده دومی احساس می کند. استقلال با شش امتياز اختلاف نسبت به سپاهان بايد در تهران بر ملوان و در همدان برپاس پيروز شود و سپاهان هر دو بازيش در برابر پرسپوليس در اصفهان و سايپا در کرج را ببازد و در اين کنش و واکنش تفاضل گل به علاوه ۱۷ را هم به حد بالاتر از تفاضل گل سپاهان برساند تا قهرمان شود. در برابر خط دفاعی بهترين تيم ليگ دهم، دستيابی استقلال به قهرمانی به معجزه می ماند. ذوب آهن با ۵۷ امتياز تنها می تواند برای نايب قهرمانی رقابت کند.

پيروزی ديرهنگام استيل آذين

تيم قعرنشين استيل آذين در بندر انزلی يک بر صفر تيم ملوان را شکست داد.

اين تيم با ۲۸ امتياز( پنج امتياز اختلاف با تيم رده پانزدهمی نفت تهران) به سختی می تواند از سقوط به ليگ دسته اول بگريزد.

در حضور حدود ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه تختی، مهدی مهدوی ‌کيا در دقيقه ۷۵ تک گل پيروزی بخش استيل آذين را به ثمررساند.

مسابقه تيمهای سايپا و پيکان در کرج و پاس با شهرداری در همدان هر دو يک بر يک به پايان رسيد و راه آهن با يک گل نفت تهران را شکست داد.

آخرين مسابقه هفته سی و دوم بعد از ظهر يکشنبه بين تراکتورسازی و صبای قم در تبريز انجام می شود.

صفحه ویژه جام جهانی ۲۰۱۸

XS
SM
MD
LG